Skocz do zawartości

Głowica do autogyra - ktoś chętny?


WueR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do budowy nowego (a w zasadzie dwóch) modelu autogyra ze sterowaniem głowicą w mixie delta jak w moim modelu Cruiser link.

Musze przyznać, że budowa głowicy z metalu zabrała mi sporo czasu i tym razem chciałbym sobie uprościć i skorzystąć z gotowca link wykonanego z nylonu w technologii druku SLS. Gotowiec ten niestety rozszedł sie w ciągu 2 dni od pojawienia się w sklepie (przez ostatnich kilka lat modele autogyra stały się bardzo popularne w Wielkiej Brytanii). Sklep z linku udostępnia tez model .stl głowicy do samodzielnego wydruku ale w bardzo uproszczonej formie link.Poniewąz cena jest dość spora, a mam dostęp do profesjonalnego oprogramowania to mógłbym taką głowicę zaprojektować i udostepnić wszystkim zainteresowanym.

Moje pytanie jest czy są osoby zainteresowani taką głowicą? Jeśli tak to moglibyśmy złożyć większe zamówienie, a tym samym obniżyć koszt jednostkowy. Sam bym pewnie zamówił sobie ok. 5 szt. żeby mieć zapas na później. Pytanie tez do kolegów doświadczonych w druku 3D, czy technologia druku SLS w tym wypadku będzie najlepsza z punktu widzenia wytrzymałosci? Szybki przegląd stron internetowych pokazuje, że jest to technologia kilkukrotnie droższa niż FDM.

Pozdrawiam,

WueR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.