g_kamyk Posted November 20, 2008 Posted November 20, 2008 Zaraz zaraz.... Jak ktoś używa okularow korekcyjnych to poprostu zaklada je pod spod przeciwslonecznych Zurich sunglases. Kolega z lotniska tak robi, one sa przystosowane do tego Naprawde polecam !!! Ogladałem wiele tego typu wynalazków i te sa nie do pobicia.
instruktor Posted November 20, 2008 Posted November 20, 2008 Okulary na okularach !!! brrrr.. to jakbym rzeczywiście założył czapkę na czapkę. Swoje "patrzyłki" zdejmuję kiedy tylko mogę (w pracy też obowiazkowe) a tu jeszcze dwie pary ,już wolę te które noszę na codzień.
karlem Posted November 20, 2008 Posted November 20, 2008 ...no to ja poszedłem ostro, bo dwa i pół roku temu wymieniłem sobie soczewki na produkt Alcan Laboratories, Inc. 21,0 D, UV :wink:
tRAin Posted November 22, 2008 Posted November 22, 2008 Podpiszę się pod "tylko z polaryzacją". Do końca wakacji używałem Polaroidów, jednak w końcu po 5 latach użytkowania (niezbyt ostrożnego hiehie ;-) ) wyzionęły ducha.... kończyłem sezon w markowych bez polaryzacji - kupa, tyle co moge powiedzieć... Właśnie się rozglądam za nowymi
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.