Jump to content

Okulary modelarskie


diem

Recommended Posts

Posted

Zaraz zaraz....

Jak ktoś używa okularow korekcyjnych to poprostu zaklada je pod spod przeciwslonecznych Zurich sunglases.

Kolega z lotniska tak robi, one sa przystosowane do tego

Naprawde polecam !!! Ogladałem wiele tego typu wynalazków i te sa nie do pobicia.

Posted

Okulary na okularach !!! brrrr.. to jakbym rzeczywiście założył czapkę na czapkę.

Swoje "patrzyłki" zdejmuję kiedy tylko mogę (w pracy też obowiazkowe) a tu jeszcze dwie pary ,już wolę te które noszę na codzień.

Posted

...no to ja poszedłem ostro, bo dwa i pół roku temu wymieniłem sobie soczewki na produkt Alcan Laboratories, Inc. 21,0 D, UV :wink: :D

Posted

Podpiszę się pod "tylko z polaryzacją". Do końca wakacji używałem Polaroidów, jednak w końcu po 5 latach użytkowania (niezbyt ostrożnego hiehie ;-) ) wyzionęły ducha.... kończyłem sezon w markowych bez polaryzacji - kupa, tyle co moge powiedzieć... Właśnie się rozglądam za nowymi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.