Jump to content

Witam serdecznie


Recommended Posts

Cześć,  

  Nazywam sie Mirek Sałam i chciałem sie z Wami wszystkimi przywitać. Chciałbym się z Wami dzielić swoimi projektami, pomysłami, zdjeciami i innymi modelarskimi pierdołami, które wszyscy tak bardzo lubimy :) 

 

 Pozdrawiam Was wszystkich 

Link to comment
Share on other sites

Aby regulamin nie był tylko startą literek - parę słów o mnie.

Mam 28 lat i mieszkam w Szczecinie. Modelarstwa zajmuje się od 9go roku życia. Ojciec zarazil mnie ta okropna, lotna choroba i tak trwa to do dziś. Nauka latania przypadła na Wicherka 15. Nie miał łatwego życia, kilka twardych ladowan, kilka kompletów polamamych zastrzalow. Później było łatwiej. Niedługo po opanowaniu latania zaczęła się przygoda z akrobacja, która trwa do dziś. Od 2004go roku latam w F3A. Ostatnio zawodniczo przestałem- brak czasu na treningi, jednak latanie pod linijkę to nałóg, nie da się z tym zerwać całkowicie.

Od jakiegoś czasu więcej frajdy sprawia mi budowanie niż latanie. A najbardziej latanie tym, co sam zbuduje - od projektu po model. Chętnie podzielę się doświadczeniami i projektami, może komuś się to przyda w przyszłości. Co roku bywam na różnych zlotach i piknikach- ostatnio bardziej w klasie F3M - ale mam nadzieję, że z kilkoma z Was kiedyś spotkamy się na jakimś wspólnym lataniu.

 

Miłego dnia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.