Skocz do zawartości

Dobór silnika do Extrima 3D :-)


Dombuś

Rekomendowane odpowiedzi

Norbert, to jeszcze ja dołoże swoje 3grosze :D

 

Pamiętaj że każdy model ma inne opory aerodynamiczne, i dla przykładu na danym silniku jeden model będzie szedl jak wściekły a drugi będzie ledwo się kolebotał pomimo tej samej wagi.

 

Druga sprawa że przesadny zapas mocy bardziej przeszkadza niż pomaga !! !!

 

Dla przykładu widziałeś moją Katane w locie, tam silnik jest stanowczo za duży, bo latanie na 3 ząbkach gazu nie daje wystarczającej rozdzielczości do akrobacji a i to nie model do latanie około 100km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl, :-)

Twoja katana lata jak marzenie , jak wściekłe marzenie i do tego niezle kosi trawe po lądowaniu śmigłem :-)

Wiem ze malo wygodne moze ale jaki zapas:-) Zawsze mozna trymerem troszke odjąć i nadmiar mocy zmniejszyc.

Po tym jak zobaczylem ja w akcji z tym silnikiem nawet bym sie nie pokusil o wkladanie mniejszego.

Az kabinke oderwało w locie taka moc hehe.

 

Amoath, Raya nie mialem wiec sie nie wypowiem , uzywam silnikow turnigy i jestem zadowolony. Moze warto w takim razie dozbierać troche kaski skoro pogoda malo do latania i kupic raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.