Skocz do zawartości

happy birthday 2008 :D


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie od razu po wysłaniu posta pomyślałem, znudzeni życiem zaczną przywalać się do powodu... I dlatego nie pisałem komentarza żadnego oprócz podania linka, nic nie pomogło.

 

Kilka prostych słów: "Pisząc, bądź pewien, że słowa te zostaną odebrane jako bardziej wartościowe niż ciąg znaczków". Pamiętasz o tym Marcin, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze i ostatnie - nie jestem znudzony zyciem, mam sporo zajęć więc nawet nie próbuj mi tutaj wyskakiwać z takimi tekstami.

 

Napisałem, żeby pokazać Twoją dziecinadę - na początku obrażanie się, jakieś wyskoki, pyskówki (nie tylko w tym temacie) a na końcu i tak robisz inaczej niz zapowiadałeś. Skoro taki obrażony byles to po jakiego diabła teraz link zamieszczasz? Zebyśmy żałowali?

 

Co do tego ostatniego ''cytatu'' to wolałbym usłyszeć jakieś wyjaśnienie od Ciebie a nie wklejanie frazesów.

 

Koniec tematu, dla mnie pokazałeś ''klasę'' i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, proszę bardzo, ten frazes pochodził ode mnie, cudzysłów "dla szpanu".

 

Na Twoim zdaniu o mnie nie zależy mi za bardzo, klasę mam, szkoda że to już ostatnia licealna...

 

Linka zamieściłem bo zmieniłem zdanie pod wpływem chwili, nie jestem constans.

 

Pyskówki może i owszem, mam własne zdanie, które razi światopogląd ogółu? Trzeba założyć okulary przeciwsłoneczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba założyć okulary przeciwsłoneczne.

 

Trzeba przestać świecić ludziom po oczach...

 

 

ps. Za każdym razem obiecuje sobie, że więcej nie odpowiem na żaden Twój post...ech ta moja silna wola.

 

Też często świecę po oczach bo mam wrażenie, że co niektórzy są ślepi albo udają, że jest inaczej niż w rzeczywistości.

 

Na forach panuje zasada- jeśli wejdziesz między wrony- musisz krakać tak jak one.

 

Niekoniecznie tak musi być, dobrze mieć własne zdanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.