Skocz do zawartości

Imax Vs Shark


dziba

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli : Imax B6 Vs Shark 10 v2.0

 

Wybór jest oczywisty: IMAX obsługuje większą ilość cel, ma wbudowany zasilacz i balanser, obsługuje ogniwa LI-Fe. Cena pozornie jest większa, ale jeśli dokupisz jeszcze balanser do Shark'a to cena wyjdzie większa.

 

Oczywiście możesz powiedzieć: po co mi aż 6 cel, po co mi li-fe.

Ja rok temu kupiłem Sharka + balanser 3S bo stwierdziłem, że nie będę używał innych pakietów.

To było rok temu. Teraz mam różne pakiety, łącznie z li-fe i wybór padł na Accucel-6

wybór należy do ciebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym Imax-a można zasilać bezpośrednio z gniazdka 220V, dzięki temu nie będziesz musiał się kłopotać z przeróbką zasilacza.

 

edit. Właśnie się dowiedziałem że są dwie wersje tej ładowarki Imax B6 i Imax B6-AC i tylko ta druga może być zasilana z 220V, za pomyłkę przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakiego imaxa koledzy widzieli ale zdecydowana większość wymaga jednak zasilacza

Takiego, do którego jest link w drugim poście.

Weźcie pod uwagę, że balancer w imaxie b6 potrafi być nieskalibrowany i daje się używać dopiero po kalibracji (u mnie tak było). Poza tym z mojego b6 (wersja tylko na 12V) jestem zadowolony, jako z drugiej ładowarki (pierwsza to Pulsar).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.