Skocz do zawartości

MVVS 4,5cm3 proszę o pomoc


JasQ

Rekomendowane odpowiedzi

Silniczek pali mi w zasadzie od palca ( i po palcach niestety :cry: oj bolało ) natomiast po odłączeniu żarzenia gaśnie na wolnych obrotach od połowy gazu w górę chodzi ok czy przyczyną może być zbyt zimne paliwo sprawdzałem go przy dosyć niskiej temp około 6 stopni po przepaleniu około 50-60 ml dalej gaśnie pomimo że jest rozgrzany silniczek ma przepalone około 0,5 l paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam podłączone grzanie to obroty chodzą ok w całym zakresie dopiero jak odłączę zasilanie świecy gaśnie na obrotach od połowy w dół na razie jeszcze wypale 2-3 zbiorniczki i spróbuje znowu ustawić go jak nie pomoże spróbuje dać cieplejszą świece . Jak można prosiłbym o poradę jaką dać dopiero zacząłem ze spalinami a niestety jestem zdany tylko na siebie bo u mnie niema żadnego modelarza w okolicy poza 1 kosiarzem ale słabo go znam i prawie nigdy go niema .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano za zimna teraz dopiero doczytałem nowarossi nr5 normal cold jaką polecacie ??

 

ale z drugiej strony prosiłbym o wytłumaczenie skoro silnik odpalił a jest to żarowy i chodzi , rozgrzał się to co ma ciepłota świecy do niego , powinienem mieć problem z odpaleniem go jak jest za zimna a nie z jego pracą przecież w modelu nie grzeje jej cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys dal paliwo z 5-10% nitro to tez powinien chodzic na tej swiecy, najlepiej daj swiece os nr.8 i powinno nie byc problemu:) im wieksza cieplota swiecy tym lepiej podtrzymuje zarzenie, swiece chlodne aby dobrze podtrzymać spalanie wymagaja dodatku nitrometanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.