Jump to content

MVVS 4,5cm3 proszę o pomoc

JasQ

Recommended Posts

Silniczek pali mi w zasadzie od palca ( i po palcach niestety :cry: oj bolało ) natomiast po odłączeniu żarzenia gaśnie na wolnych obrotach od połowy gazu w górę chodzi ok czy przyczyną może być zbyt zimne paliwo sprawdzałem go przy dosyć niskiej temp około 6 stopni po przepaleniu około 50-60 ml dalej gaśnie pomimo że jest rozgrzany silniczek ma przepalone około 0,5 l paliwa

jak mam podłączone grzanie to obroty chodzą ok w całym zakresie dopiero jak odłączę zasilanie świecy gaśnie na obrotach od połowy w dół na razie jeszcze wypale 2-3 zbiorniczki i spróbuje znowu ustawić go jak nie pomoże spróbuje dać cieplejszą świece . Jak można prosiłbym o poradę jaką dać dopiero zacząłem ze spalinami a niestety jestem zdany tylko na siebie bo u mnie niema żadnego modelarza w okolicy poza 1 kosiarzem ale słabo go znam i prawie nigdy go niema .

ano za zimna teraz dopiero doczytałem nowarossi nr5 normal cold jaką polecacie ??

ale z drugiej strony prosiłbym o wytłumaczenie skoro silnik odpalił a jest to żarowy i chodzi , rozgrzał się to co ma ciepłota świecy do niego , powinienem mieć problem z odpaleniem go jak jest za zimna a nie z jego pracą przecież w modelu nie grzeje jej cały czas

jak bys dal paliwo z 5-10% nitro to tez powinien chodzic na tej swiecy, najlepiej daj swiece os nr.8 i powinno nie byc problemu:) im wieksza cieplota swiecy tym lepiej podtrzymuje zarzenie, swiece chlodne aby dobrze podtrzymać spalanie wymagaja dodatku nitrometanu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.