Skocz do zawartości

Aparatura


mkilly

Rekomendowane odpowiedzi

"chodzi o to, że odbiorniki 2,4 GHz są znacznie droższe od klasycznych 35MHz. Co prawda na początek wystarczy Ci jeden odbiornik, ale z czasem i z nowymi modelami okaże sie, że przydałyby sie kolejne odbiorniki." A czy do aparatury 35 mhz nie sa potzrebne nowe odbiorniki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pamiętaj - jeżeli kupisz na 35Mhz to kup oryginalne kwarce firmy takiej jakiej jest odbiornik i nadajnik z tymi samymi kanałami. Np. Hitec nie chodzi z kwarcami E-sky (zupełnie nie chodzi, odbiornik E-sky chodzi z kwarcami Hitec). I jeszcze jedno jeżeli 2,4 Ghz to odbiornik takiej samej firmy jak nadajnik.

 

ps. "sorki. nie myslcie, ze jestem jakims dziwnym gosciem co zmienia co chwila zdanie" moim skromnym zdaniem jest to, że lepiej słuchać innych i nie napalać się, tylko czytać i czytać i słuchać innych, a zakup na samym końcu, ja tak zrobiłem z Opticiem i jestem zadowolony.

 

 

ps. 2: to co kolega diem proponował to za taką kaskę to dość ciekawa oferta i nie musisz mieć kwarcu do nadajnika, tak dla przypomnienia Hitec Optic 6 z syntezą C.Z.

 

 

pozdr

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak , skoro kolega chce sie przekonac czy załapie bakcyla i finans ma znaczenie kupibym esky za 60zł 4 kanały. Polatał chwile i jesli sie spodoba ( biorac poprawke ze kazda nastepna aparatura bedzie juz lepsza zasiegowo itp) wtedy kupił coś lepszego.

A esky zostanie wtedy do symulatora albo oblotów popełnionych modeli by nie rozwalic drozszego odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa ma znaczenie bo jednak kupic aparature za okolo 800zł to dla mnie jednak cos znaczy. To pytanie które teraz zadam jest decydujące przy moim wyborze. Czy w przypadku taniaego E-sky moge liczyc na jego dobrą i niezawaodna prace w promieniu okolo 100 m ?? Czy jednak E-sky jest tak fatalny ze jest duza szansa, ze strace model z powodu jego wadliwego dzialania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. zdecydowalem po wielkich bolach :D na początek kupie E-sky. niech sie dzieje co chce :) jesli latanie bedzie sprawiac mi taka przyjemnosc jak struganie modeli kupie porzadna apke :D dzieki za wszystkie odpowiedzi. jeszcze tylko ostatnie techniczne pytanie. lepiej kupic 2.4 ghz czy 35 mhz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.