Skocz do zawartości

System stabilizujacy bavarian demon


ronim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja już od 3 lat używam ale Bavariana 3SX. Wersja wyższa, dzisiaj zastąpiona przez Axon.

Najpierw miałem go zainstalowanego w Goblinie 570 teraz mam go Goblinie700.

U nas w kraju jest systemem niszowym, choć z tego co wiem parę osób go posiada. pewnie ze względu na cenę.

Kiedyś, tak wyczytałem w necie na HeliFreaku, licencję na ratunek sprzedano "Duszkowi" z Czech (SPIRIT FBL). Jak się mylę to proszę mnie poprawić

To jest system FBL nie system stabilizacji. Chociaż posiada ratunek i stabilizację, ale na stabilizacji nigdy nie latałem.

Co do systemu ... jestem za cieniki żeby stwierdzić czy jest bardzo dobry, dobry czy byle jaki.

Ratunek działa rewelacyjnie. Do moich umiejętności i lotów - rewelacja.

Jak chcesz więcej się czegoś dowiedzieć to pisz. Jak będę wiedział to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Pewnie tak jak w innych FBL-ach  w chwili zagrożenia  wyrównuje model i podnosi go w górę . (ustawiasz to pod jakimś pstrykiem)

W brainie działa to tak że zawsze ustawia model łopatami do góry, w beastx odwraca model do bliższego poziomu , albo na pleckach , albo łopatami w górę.

3sx to dobry system , więc pewnie będzie miał podobnie do beastx, aczkolwiek nie wiem na pewno , bo nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.