Skocz do zawartości

DYLEMAT.


Gość Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Masz jeszcze ten drugi, nie pamiętam na jakiej ulicy, tam jest full profesjonalizm i asortyment, choć właściciel nie rożni się zbytnio od muchy w smole ;)

Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: . I ceny też takie, że skarpetki można zgubić :evil: .

 

P.S. Gdy będziesz jechał do Częstochowy to przejeżdżając przez Grabówkę pokiwaj ode mnie moim rodakom :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze ten drugi, nie pamiętam na jakiej ulicy, tam jest full profesjonalizm i asortyment, choć właściciel nie rożni się zbytnio od muchy w smole ;)

Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: . I ceny też takie, że skarpetki można zgubić :evil: .

 

P.S. Gdy będziesz jechał do Częstochowy to przejeżdżając przez Grabówkę pokiwaj ode mnie moim rodakom :wink: .

 

Nie ma sprawy:)che che

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, kolesi to szukaj pod budka z piwem. Ups , zapomnialem ze jeszcze nie wolno. Elementarne zasady zachowań i odzywek masz do poprawki.

Plączesz sie w zeznaniach , Ty zamawiasz , kolega ma , paczka idzie 1,5 miesiąca? Zgłoś reklamacje.

Jesli jak twierdzisz widziales nemo w locie i twierdzisz ze ten samolocik nie potrafi szybowac , moze nie jak szybowiec ale tez szybowac to albo widziales go pilotowanego przez nie doswiadczonego pilota albo tylko na polce sklepowej.

Jakoś pięknie się nim po wylaczeniu silnika na 100m szybuje ku ziemi.

Najpierw może dorośnij do decyzji bo co chwila zmieniasz zdanie , a to focus , a to thunderbird , a to sky lady , Fox itd... a może latająca kosiarka?

 

A może mi coś w końcu doradzicie ?

Co do Nemo to latałem nim, Sky lady też.

Co do budki z piwem to mi brakuje do 18-stki tylko 9 dni.

 

Wiem że napisałem ,,Koleś" po prostu mnie poniosło, ale nie róbcie z tego tematu listy ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi coś w końcu doradzicie ?

 

Ty czytasz ten temat czy tylko dopisujesz kolejne posty??

 

Na pierwszej stronie masz ładnie napisane co "My" kupilibyśmy na twoim miejscu.

 

Jak tam twój Nemo ?

Fajnie lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiem że napisałem ,,Koleś" po prostu mnie poniosło, ale nie róbcie z tego tematu listy ostrzeżeń.

 

Jak nie mamy robić listy ostrzeżeń? Nie edytowałeś postu , nie napisałeś "przepraszam" czy chociażby "sorry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.