Rob Mc Fly Posted November 26, 2008 Posted November 26, 2008 Masz jeszcze ten drugi, nie pamiętam na jakiej ulicy, tam jest full profesjonalizm i asortyment, choć właściciel nie rożni się zbytnio od muchy w smole Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: . I ceny też takie, że skarpetki można zgubić :evil: . P.S. Gdy będziesz jechał do Częstochowy to przejeżdżając przez Grabówkę pokiwaj ode mnie moim rodakom :wink: .
Guest Mario Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 Masz jeszcze ten drugi, nie pamiętam na jakiej ulicy, tam jest full profesjonalizm i asortyment, choć właściciel nie rożni się zbytnio od muchy w smole Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: . I ceny też takie, że skarpetki można zgubić :evil: . P.S. Gdy będziesz jechał do Częstochowy to przejeżdżając przez Grabówkę pokiwaj ode mnie moim rodakom :wink: . Nie ma sprawy:)che che
Guest Mario Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 Mario, kolesi to szukaj pod budka z piwem. Ups , zapomnialem ze jeszcze nie wolno. Elementarne zasady zachowań i odzywek masz do poprawki.Plączesz sie w zeznaniach , Ty zamawiasz , kolega ma , paczka idzie 1,5 miesiąca? Zgłoś reklamacje. Jesli jak twierdzisz widziales nemo w locie i twierdzisz ze ten samolocik nie potrafi szybowac , moze nie jak szybowiec ale tez szybowac to albo widziales go pilotowanego przez nie doswiadczonego pilota albo tylko na polce sklepowej. Jakoś pięknie się nim po wylaczeniu silnika na 100m szybuje ku ziemi. Najpierw może dorośnij do decyzji bo co chwila zmieniasz zdanie , a to focus , a to thunderbird , a to sky lady , Fox itd... a może latająca kosiarka? A może mi coś w końcu doradzicie ? Co do Nemo to latałem nim, Sky lady też. Co do budki z piwem to mi brakuje do 18-stki tylko 9 dni. Wiem że napisałem ,,Koleś" po prostu mnie poniosło, ale nie róbcie z tego tematu listy ostrzeżeń.
Bartosz Mesjasz Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: heheh to jednak nie tylko ja mam takie odczucie
krj2 Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 A może mi coś w końcu doradzicie ? Ty czytasz ten temat czy tylko dopisujesz kolejne posty?? Na pierwszej stronie masz ładnie napisane co "My" kupilibyśmy na twoim miejscu.
Guest Mario Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 A może mi coś w końcu doradzicie ? Ty czytasz ten temat czy tylko dopisujesz kolejne posty?? Na pierwszej stronie masz ładnie napisane co "My" kupilibyśmy na twoim miejscu. Jak tam twój Nemo ? Fajnie lata ?
Guest slawekmod Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 Wiem że napisałem ,,Koleś" po prostu mnie poniosło, ale nie róbcie z tego tematu listy ostrzeżeń. Jak nie mamy robić listy ostrzeżeń? Nie edytowałeś postu , nie napisałeś "przepraszam" czy chociażby "sorry".
krj2 Posted November 27, 2008 Posted November 27, 2008 Jak tam twój Nemo ? Fajnie lata ? hmm Mój NEMO fajnie latał
Guest Mario Posted November 28, 2008 Posted November 28, 2008 Jak tam twój Nemo ? Fajnie lata ? hmm Mój NEMO fajnie latał LataŁ powiadasz? szkoda że już nie:(
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.