Jump to content

DYLEMAT.


Guest Mario

Recommended Posts

Posted
Masz jeszcze ten drugi, nie pamiętam na jakiej ulicy, tam jest full profesjonalizm i asortyment, choć właściciel nie rożni się zbytnio od muchy w smole ;)

Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: . I ceny też takie, że skarpetki można zgubić :evil: .

 

P.S. Gdy będziesz jechał do Częstochowy to przejeżdżając przez Grabówkę pokiwaj ode mnie moim rodakom :wink: .

Posted
Masz jeszcze ten drugi, nie pamiętam na jakiej ulicy, tam jest full profesjonalizm i asortyment, choć właściciel nie rożni się zbytnio od muchy w smole ;)

Ten drugi to pewnie na ul. Worcella przy kościele. Faktycznie na grubsze zakupy warto wziąć urlop :devil: . I ceny też takie, że skarpetki można zgubić :evil: .

 

P.S. Gdy będziesz jechał do Częstochowy to przejeżdżając przez Grabówkę pokiwaj ode mnie moim rodakom :wink: .

 

Nie ma sprawy:)che che

Posted
Mario, kolesi to szukaj pod budka z piwem. Ups , zapomnialem ze jeszcze nie wolno. Elementarne zasady zachowań i odzywek masz do poprawki.

Plączesz sie w zeznaniach , Ty zamawiasz , kolega ma , paczka idzie 1,5 miesiąca? Zgłoś reklamacje.

Jesli jak twierdzisz widziales nemo w locie i twierdzisz ze ten samolocik nie potrafi szybowac , moze nie jak szybowiec ale tez szybowac to albo widziales go pilotowanego przez nie doswiadczonego pilota albo tylko na polce sklepowej.

Jakoś pięknie się nim po wylaczeniu silnika na 100m szybuje ku ziemi.

Najpierw może dorośnij do decyzji bo co chwila zmieniasz zdanie , a to focus , a to thunderbird , a to sky lady , Fox itd... a może latająca kosiarka?

 

A może mi coś w końcu doradzicie ?

Co do Nemo to latałem nim, Sky lady też.

Co do budki z piwem to mi brakuje do 18-stki tylko 9 dni.

 

Wiem że napisałem ,,Koleś" po prostu mnie poniosło, ale nie róbcie z tego tematu listy ostrzeżeń.

Posted

A może mi coś w końcu doradzicie ?

 

Ty czytasz ten temat czy tylko dopisujesz kolejne posty??

 

Na pierwszej stronie masz ładnie napisane co "My" kupilibyśmy na twoim miejscu.

Posted

A może mi coś w końcu doradzicie ?

 

Ty czytasz ten temat czy tylko dopisujesz kolejne posty??

 

Na pierwszej stronie masz ładnie napisane co "My" kupilibyśmy na twoim miejscu.

 

Jak tam twój Nemo ?

Fajnie lata ?

Posted
:shock:

 

Przecież na zdjęciu widze :)

Guest slawekmod
Posted

 

Wiem że napisałem ,,Koleś" po prostu mnie poniosło, ale nie róbcie z tego tematu listy ostrzeżeń.

 

Jak nie mamy robić listy ostrzeżeń? Nie edytowałeś postu , nie napisałeś "przepraszam" czy chociażby "sorry".

Posted

Jak tam twój Nemo ?

Fajnie lata ?

hmm

 

Mój NEMO fajnie latał

 

LataŁ powiadasz? szkoda że już nie:(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.