Skocz do zawartości

"coś na parking "


Gość kasper150

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez kolega pisze "cos na parking" - chyba miedzy samochodami latal nie bedzie ?

A widzialem PM w akcji w ogrodku - ok. 10x10m i radzil sobie slicznie - glownie wiszac ;) - ale slicznie.

PS. Uwierz mi, ze w UK nie jest slodko z parkingami - nie ma na nich miejsca nawet na moj samochod wiec o lataniu mozna zapomniec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert byłem w UK i tam pare parkingów by sie już nadawało wielkościa na lotnisko bo bylo puste w niektóre dni albo było tak duże ze i tak mozna bylo spokojnie polatac ...

 

W polsce nie widziałem takiego parkingu ...

 

Jak sie człowiek uprze to w pokoju polata ...

 

Kolega kasper150 mógłby chociaż sprecyzować wymiar modelu albo parkingu na którym ma zamiar latac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasper150

Witam przez kilka dni nie miałem zbyt dużo czasu więc nie mogłem odpisać . Parking zastosowałem jako pojęcie ogólne ( od 10mx10 m wzwyż ) . I chyba rozpocznę budowę diablo 3dbatix , jeżeli uda mi się gdzieś plany wydrukować . pozdrawiam \m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.