Skocz do zawartości

Jakie najlepsze śmigła do tych silników?


Piotrek_F3J

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam takie pytanie otóż jeden modelarz kupił sobie takie modele,ma tam zamontowane śmigła 10x8 i jesteśmy ciekawi czy może do tych silników może nadadzą sie lepsze śmigła pod względem rozmiaru...Interesuje mnie większy ciąg silnika i większa szybkość,dłuższy czas lotu itp... za odpowiedzi z góry dziękuje i Pozdrawiam !

fotki z instrukcji

Piper:

pipernr4.jpg

Spitfire:

spitfirebf1.jpg

Obydwa modele:

obydwavc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba chcesz robić odrzutowca z awionetki? :)

 

Mój znajomy z którym latam ma dokładnie tego samego i lata na fabrycznym śmigle. Ten samolocik ma latać wolno. Nie jest przystosowany do szybkiego latania chociażby ze względu na brak lotek. Więc stanowczo odradzam jakiekolwiek przeróbki.

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić do do tych rzekomych 10-15 minut lotu :) Nigdy nie widziałem aby to tyle latało na pakiecie z zestawu. No może przy bezwietrznej i ciepłej pogodzie dojdzie do tych 10ciu minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.