Skocz do zawartości

Zepsuty TURNIGY 40A


dj737

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy, nigdy nie miałem problemów z regulatorami ale nagle padły dwa, TURNIGY 40A i WOW 30A , objawy te same : Wszystki beep i programowanie OK, ale silnik nie startyje tylko skacze lewo prawo, lewo prawo itd. chyba brak FAZY ??? Zależy mi na TURNIGY (markowy haha) bo WOW wymienią na gwarancji ( polecam RC SKLEP ) czy wiecie jak to naprawić ?? Tranzystory diagnostyka ewentualnie gdzieś wysłać ?? Proszę o pomoc.

 

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKO DZIAłA - dwa regle i silniki - dlaczego nie wiem . . . . podejrzewam lipole - za duże napięcie - Zle zliczone cele ??? albo dwa silniki z problemem --- objawy które miałem to ewidentnie brak fazy -- jak wszystko chodziło odłączałem faze i to było uszkodzenie. Jakie problemy może mieć taki silnik ??? Silniki to TURNIGY 35 42 1250 kv i WOW 2836 ???

 

Czy ktoś spotkał się z takimi objawami - strach latać. . . .

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na konektorach i chyba przy tych większych mocach lepiej byłoby lutować , to co łączy ten problem to fakt że są to moje pierwsze zestawy na konektorach 3 mm ( lub 3,5 ) wcześniej używałem 2 mm ( mniejsze modele ) . . . jak coś ustalę to napiszę. Cały czas chętnie usłyszę jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelutowałem na stałe i jest OK, To chyba zimne luty przy silniku (fabryczne) reagowały na pewne szturchania i zginania ale pewien nie jestem. ( Teraz już wiem dlaczego markowe rzeczy dają bez Goldów aby sobie samemu polutować )

 

Dzięki, tematu nie zamykam, może jakieś doświadczenia z Goldami (złe ) i zimnymi lutami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.