Skocz do zawartości

Prezent imieninowy dla kobiety :-)


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak nie macie zwierzaka to do schroniska po kota/psa ...

 

 

Piesek czy kotek to nie zabawka. Takie decyzje nie podejmuje się w 5 minut. Zwierzak potrzebuje tak samo ciepła rodzinnego jak dzieci, potrzebuje opieki, wychodzenia na spacery, regularnego karmienia no i przede wszystkim- zabawy.

 

Tu zrobiłeś błąd bo nie wszystkie wymagają ciepła (rodzinnego) ani miłości. Weźmy pod uwagę skorpiony lub pająki, to zwierzęta których nie da się oswoić itd. są tylko ozdobą naszego domu i często pasją ludzi którzy je posiadają (hodowanie, sprawianie im odpowiedniego klimatu) Ale pająka czy skorpiona to ona pewnie nie chciałaby, w końcu kobiety się tego zazwyczaj brzydzą, chodź są wyjątki. (a mały pajączek to wydatek rzędu 30zł, skorpionik też ok. 30zł, mowa o tych łatwiejszych w hodowli)

 

Sora za off :]

 

PS> czego nie kupisz to i tak pewnie powie że ładne ładne, jeśli by się jej nawet nie podobało :faja:

 

Czy leci z nami lekarz?? :crazy:

 

Proszę, niech ktoś mu wytłumaczy czym jest kotek i/lub piesek bo ja biorę spadochron i wysiadam :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ja tam kupuje perfumy, ew. jak jakas w miare okragla liczba wychodzi

 

U mnie ta opcja odpada, moja kobita jako hobby zajmuje sie sprzedaza oriflame. W lazience wiecej perfumow i pierdolek niz w niejednym sklepie. Gdy pootwierasz szafy to ukazuje sie maly market z kosmetykami.

 

Diem - ty mowisz o hobby a moja JEST kosmetyczka...

 

mimo to jak szarpniesz sie na Hugo Boss'a Essence de Fem - gwarantuje ze bedzie zadowolona... a ty w nocy tez......... bo to na prawde niezle pachnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diem - ty mowisz o hobby a moja JEST kosmetyczka...

 

mimo to jak szarpniesz sie na Hugo Boss'a Essence de Fem - gwarantuje ze bedzie zadowolona... a ty w nocy tez......... bo to na prawde niezle pachnie :D

 

Hobby to znaczy ze cala kase ktora zarobi tam wydaje w kosmetyki, a zdecydowanie jest to nie mala suma. Niektorzy maja mniej emerytury...

 

Ja wole dawac praktyczne, konkretne prezenty ktore sa przydatne na codzien + kwiatek (choc ostatnio zapomnialem) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne by wilk był syty a i z owcy coś pozostało :)

Czyli prezent ma stanowić zarówno radość dla obdarowanej jak i obdarowywującego.

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że jak facet kobiecie podaruje buty, to ona na pewno od niego odejdzie. Dlatego też ja latam non stop w jednej parze butów , a moja niebawem wdowa ( bo jak mnie szlag trafi to wdową zostanie ) ma onych butów co nie miara.

A jako że bardzo lubię jak kobieta stoi obok mnie "na obcasach" to ja jej same szpilki kupuję.

 

A teraz ku wesołości mały OT.

Spotkało się kilku znajomych i się przechwalają który co żonie kupił na gwiazdkę.

pierwszy mówi - ja mojej kupiłem terenową Hondę i Mercedesa Cabrio

- a dlaczego tak ? zapytał drugi

- no bo jak jej się Honda nie spodoba to se Mercem pojedzie

- a ja mojej kupiłem zegarek Patka no i skrzypce Stradiwariusa

- a dlaczego ?

- a no jak jej się zegarek nie spodoba to skrzypce będą jak znalazł

trzeci siedzi taki jakiś zmizerniały w kącie

w końcu drugi go pyta

- a ty Stachu co kupiłeś żonie

- ano rajstopy, bo były w promocji no i ..... wibrator

- a czemu tak

- ano jak jej się rajstopy nie spodobają to niech weźmie wibrator i się wyp............

 

Kup rajstopy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierz ją do miejsca, które kojarzy się z pozytywnymi emocjami z przeszłości, nawet z dzieciństwa. Bądź do miejsca gdzie nigdy nie byliście, jakiś rejon miasta, zapytaj gdzie nigdzie nie chodziła, co jest nadal czymś tajemniczym.

 

Poza tym Lodowisko, gokarty, skałka spinaczkowa, paintball itp.

 

Postaw na spontaniczność i emocje, nie na kasę i materializm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Lodowisko, gokarty, skałka spinaczkowa, paintball itp.

 

Postaw na spontaniczność i emocje, nie na kasę i materializm.

 

Nie wiem czy doczytales ale Zona Norberta nosi w sobie kolejnego adepta modelarstwa. Nie za bardzo z tymi pomyslami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... nie doczytałem :D

 

Ale to

"Zabierz ją do miejsca, które kojarzy się z pozytywnymi emocjami z przeszłości, nawet z dzieciństwa. Bądź do miejsca gdzie nigdy nie byliście, jakiś rejon miasta, zapytaj gdzie nigdzie nie chodziła, co jest nadal czymś tajemniczym. "

 

jak najbardziej, nawet wskazane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Grzechu, piękne to co piszesz ale rzeczywistość jest bardzo brutalna, dla większości kobiet będzie to nudne :( Świadomie piszę "kobiet" w odróżnieniu od "dziewczyn".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.