Skocz do zawartości

Toto 0


mkilly

Rekomendowane odpowiedzi

witam.jestem na ukonczeniu mojego modelu Toto 0. Ale zastanawia mnie jedna rzecz. Toto nie ma podwozia w związku z tym czy podczas ladowania nie polamie mu sie smigło którym może zaryc o ziemie?? czy moze wstawić mu podwozie?? Czy ktos latal Toto bez podwozie ?? Prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podziel w jednej piątej rozpiętości, a może w jednej ósmej.

Q...... ludzie zacznijcie w końcu myśleć, czytajcie ze zrozumieniem.

Zrobiłem model dla początkujących, dla zupełnie zielonych, więcej czasu kosztowała mnie praca przy dokumentacji, zdjęciach, opisach etc.

Chyba przyjdzie czas na projektowanie modeli dla .............. tu możecie wpisać odpowiedni tekst.

 

Sorry ale czasami człeka szlag trafia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Tomku ... tu już prościej się nie da. Jeśli ktoś nie myśli, to choćbyś się za przeproszeniem zesr... to myśleć go nie nauczysz. A jak do tego dochodzi lenistwo gdy nawet nie chce się zerknąć na zdjęcia i poczytać czy popatrzeć na forum to tym bardziej nic nie poradzisz.

 

A do Ciebie mkilly mam taką prośbę:

kup sobie jakąś kartonówkę do budowy, zobacz jak tam się buduje części modelu, powinno Ci to trochę rozjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam czytac ze zrozumieniem ?? czytam kilka razy i widac niezbyt jasno jest napisane jak niektore rzeczy nalezy zrobic. jestem początkujacym i nie wszystko jest dla mnie jasne. a taką odpowiedź panie motylasty to mozesz sobie darowac. nie chcesz odpowiedziec to nie odpowiadaj. proste. wystarczylo napisac podziel tu i tu. jedno zdanie ale lepiej napisac jacy to inni są tepi a jaki ja jestem madry. dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zaczyna sie. glos kolegow z kolka wzajemnej adoracji. kto jeszcze napisze jakim jestem tepakiem?? Pegaz myslenia to ty mnie nie ucz radze sobie swietnie. Mysle, ze w tej materii to jeszcze Tobie moglbym pomoc. A lenistwa mi nie zarzucaj bo jest to calkowita nieprawda przeczytalem mnostwo tematow na forum a Twoja prośbe o zakup kartonowki niestety odrzucam. przykro mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jednak nie rozumiesz tego co czytasz. W dokumentacji masz dwa rodzaje skrzydeł, ze wzniosem ( przecięte w połowie ) i bez wzniosu. Więc logiczne jest że robisz to nie w jedne piątej, nie w jednej ósmej ale właśnie w połowie.

A za moment dostaniesz krawata nie za brak myślenia, ale za pisanie posta pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Kolego, piszesz do innych to używaj wielkich liter gdzie trzeba, przecinków itp.Nie traktuj tu wszystkich jak półgłówków.Bana ?, jak sie postarasz to będziesz miał go szybciej niż przypuszczasz.Nie masz go jeszcze tylko dla tego że w tym dziale przymykamy oko na pewne sprawy, ale zapewniam Cię że nie na wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem sie poprostu upewnic a tu taka odpowiedz. mam rozrysowany uklad wlasnie z podzialem na srodek i tak bym zobil gdybym nie dostal odpowiedzi. mysle, ze temat mozna zakonczyc za duzo nieprzyjemnych słow tutaj padło. Pytanie do slawekmod pisząc którye słowa sprawiłem, że poczułeś sie jak półgłowek ?? Jeśli mnie zbanujesz to trudno jakoś będę musiał z tym żyć. Tylko zanim to zrobisz odpowiedz sam sobie za co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Skrzydło najwygodniej podzielić jest w środku.Jednak trzeba zrobić dobre mocowanie łącznika skrzydeł żeby się nie złamały w połowie podczas lotu.

 

Edit:Zdaje się że powiedziałeś moderatorowi że możesz Go nauczyć myślenia ( w domyśle wyszło na to że traktujesz Go jako mniej inteligentnego )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - dajcie spokoj !!!

Kolega sklada zapewne swoj 1-szy model i go stres zzera aby czegos nie schrzanic .

Zadal zle pytanie i tyle ...

Ja jak skladalem EG to szukalem nawet czy kabelek od serwa dac czerwonym do dolu czy do gory ;)

Dajcie sobie :kiss: i wystarczy ...

5 na 1 ,a ja znowu po zlej stronie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to że się uniosłem. ale serio człeka czasami szlag trafia.

Codziennie dostaję po ileś tam maili od początkujących.

A to nie wiedzą jak depron przeciąć, a to chcą plany w Corelu, a najlepiej w Autokadzie bo im się nie chce użyć linijki i nożyka tylko od razu na ploter, a najlepiej jak bym im sam to powycinał i wysłał. Nie wspomnę juz o propozycjach zrobienia modelu ToTo-7 " takiego samego z wyglądu jak ten Pana, cena nie gra roli, mogę nawet zapłacić 100 zł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, że nie jest czytelna. Ale w niektórych momentach jest po prostu niejasna. Jeśli mam wątpliwości to pytam i oczekuje odpowiedzi na pytanie a nie to co w tym momencie otrzymałem. Wychodzę z założenia, że jesli nie mam nic ciekawego do napisania to nie pisze.

 

Ale w jakiej sytuacji to napisałem ?? W odpowiedzi na użyte tam stwierdzenie z myśleniem i srani... . Ok skonczmy ten temat. Podziele w środku jeśli kogoś uraziłem to sorki, licze się jednak z Waszą opinią dlatego pytam. Gdy skoncze mój pierwszy model napewno do pracy przy kolejnych podejde już z większym spokojem oraz wiedzą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.