Skocz do zawartości

Katana MD


Andy1212

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj lepiej jakiego nadajnika uzywasz. Przy JR/Spektrum/Graupner uzywasz dodatniego, przy Futabie/ Hitecu ujemnego, aby "zlagodzic" wychylenia w okolicach neutrum. Osobiscie przy maksymalnych wychyleniach stosuje -60 na lotkach, -70 na wysokosci i ok 30 na kierunku. Potem ustawiam w zaleznosci od potrzeb wieksze lub mniejsze wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

ostatnio kupiłem używany model Katany. Niestety był on odbudowywany po kraksie i ku mojemu przerażeniu waży trochę ponad 900 g (sam model, bez wyposażenia), czyli tyle ile powinien mniej więcej ważyć nie uszkodzony model gotowy do lotu ;/. Tutaj pojawia się moje pytanie, jaki silnik polecacie żeby można było uciągnąć to całe ustrojstwo;)

P.S Najbardziej skłaniał bym się ku jakiemuś z HobbyKing.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś wie, gdzie powcinało wszystkie uprzednio załączone fotki ??? :shock:

O to trzeba zapytać administrację serwisu, na którym zamieściłeś swoje fotki.

Jeśli nie chcesz, żeby znów przepadały zamieszczone zdjęcia wstawiaj je na http://imageshack.us/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w maju zeszłego roku, powszechnie znane w świecie modelarskim zjawisko "kret" dopadło i mnie. Moja Katana MD zmieniła się nie do poznania. Traf chciał, że na miejsce swojego spoczynku wybrała sobie drogę asfaltową, z której to startowała. Mało było co zbierać.

No cóż, nastał czas powstawania nowej. Wymontowałem wszystko co możliwe i czekam na nowy model. Trochę to trwało, bo zrobił się jakiś zastój z tymi modelami.

Ale w czerwcu wypatrzyłem model w sklepie na Słowacji w Trencinie i ........

jak myślicie, co zrobiłem? W samochód, kilkanaście godzin jazdy tam i z powrotem.

 

katanamdnew.th.jpg

 

Jak Feniks z popiołów nastąpiła reinkarnacja modelu.

Prawda jaka podobna do poprzedniej:

 

katananew.th.jpg

 

:D

Ale muszę przyznać się też do czegoś.

W kwietniu moje zainteresowania modelarskie skręciły w stronę helikopterów (jak widać na avatarze) i Katana trochę stoi w zapomnieniu.

 

A efekt mojej (niepełno sezonowej) nauki helikopterami możecie zobaczyć tutaj:

 

Po ostatniej modernizacji oświetlenia AirWolf obecnie prezentuje się tak:

 

 

A losy powstawania tej makiety można prześledzić na:

Align T-Rex 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.