Jump to content

Nudziak


Barlu

Recommended Posts

Dziś w domu zaistniała małą kłótnia, za karę nie mogę siedzieć przy PC (ubłagałem 30min). Wpadam w totalne zanudzenie... Leżą jakieś kawałki depronu, pomarańczowy i brązowy (ten i ten 5 jak i 3mm) mówię zrobię jakiś rzutek czy jak... No to do dzieła. (zdecydowałem że tylko statecznik poziomy będzie pomarańczowy) Żyletka mały zarys i jedziemy... Wycinam, tnę otwory na skrzydło i statecznik poziomy... Mówię, fajnie to wyszło jak na takie ot i bez użycia kropli kleju:

 

506abf61.jpg 78b16f48.jpg

 

Lata to to lepiej niż poprzednia rzutka, która została wykonana ze 100% ścinków. W pokoju nie ma miejsca do pełnego rozpędzenia... Wyważone i ozdobione jednocześnie zostało mini kółkiem/płozą z dwugroszówki. Sama potrafi ustać jak widać! Dla polepszenia lotu może dodam profil jakiś xD (za te 20min które mi pozostały przy PC XD)

 

 

PS: Kałwaki czegoś na biurku to ukruszony gips z formy :][/b]

Link to comment
Share on other sites

A tam ,mała rodzinna kłótnia... Raczej z siostra się "gryźliśmy", ale to przecież nie ważne. Żaden wstyd, a historie modelu trzeba było opowiedzieć :twisted: Tylko nie 'żal', na okrągło wszędzie wszyscy żal powtarzają, ja już nie mogę :evil:

 

Dzięki olo :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem że jest dość wszystko nierówno... Widać gołym okiem ,ale i tak fajnie lata... Widać że statecznik jest pochylony lekko ku dołowi, a powinien być "na równi" ze skrzydłami. Skrzydła i statecznik (odstępy, od powierzchni statecznika i skrzydeł do kadłuba i statecznika poziomego) między kadłubem powinny mieć 90stopni a nie mają.

 

Nadałem mu jakiś profil CRD, jeszcze fajniej go nosi... 8)

 

Ert, dużo rzeczy można się dowiedzieć na stronie pana Piotra lub rozmawiając z (panem) Sławkiem :]

 

http://www.piotrp.de/web/

 

Za projektowanie czegoś powyżej rozp. 50cm boję się jeszcze brać troszkę :] Ale kiedyś nadejdzie ta chwila :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.