Skocz do zawartości

spektrum dx7 2,4 ghz + range video ( 2,4 lub 1,3)


Tompson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdzecznie

 

przymierzam się do zakupu odbiornika,nadajnika i kamerki na range video

i mam problem bo latam na dx7 2,4 ghz i nie wiem czy mogę kupić zestaw na 2,4 czy będzie sie zakłócać ;(

czy od razu kupić 1,3 proszę o radę co wybrać wole od razu kupić coś lepszego niż potam zmieniać sprzedawać ;)

Myślę o lataniu max do 2-3 km ( easy star z bezszczotką).

Może ktoś ma na zbyciu coś ciekawego co by pasowało do mojej konfiguracji :)

 

z góry dzięki za podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie możesz kupić zestawu video na 2,4 ghz , bedzie sie zakłócał z Twoim nadajnikiem, w rangevideo masz do wyboru dwa systemy na 900 i 1300 mhz na 1300 jest tylko jeden nadajnik o mocy 300mW(nie wiem czy nie będzie za słaby) na 900mhz masz nadajnik 500 mW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze są nadajniki 1.2 ghz. Latałem na takim zestawi zakupionym w Betatroniku.

Producent podawał 1.5W. Wszelkie testy wykazały, że może mieć ok. 500mW mocy promieniowani. Podczas lotu obraz był idealny do 1 km w powietrzu, dalej odbiornik RC odmówił współpracy :evil: . Sprawdzałem na lotnisku z aparaturą 2.4ghz i brak zakłuceń w obrazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.