Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące startu modelu szybowca.


mataus

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.Mam pytanko co do startu szybola,mianowicie:czy musze startowac szybowcem o rozpietosci do 1,5 m z jakiegos holownika??czy moge poprostu z reki go "rzucić"??Niechce sie narażac na jakies koszty związane z holownikiem,wiec prosze o odp.

Podrawiam Mateusz

 

Tytuł rozjaśniłem jeszcze bardziej.Szybol>>>szybowiec (w tłumaczeniu na j.polski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod
Czesc.Mam pytanko co do startu szybola,mianowicie:czy musze startowac szybowcem o rozpietosci do 1,5 m z jakiegos holownika??czy moge poprostu z reki go "rzucić"??Niechce sie narażac na jakies koszty związane z holownikiem,wiec prosze o odp.

Podrawiam Mateusz

 

O ile w dziale " Od czego zacząć" przechodzą różne "numery"to w innych działach już nie da rady.Za nazwę tematu dostajesz 1pkt.Zmień nazwę na bardziej precyzyjną.Pozatym z takim pytaniem temat wędruje do wspomnianego działu.

 

 

Temat przeniesiony z działu :Szybowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybola,mianowicie:czy musze startowac szybowcem

 

No to masz pytanie o "szybola" czy o szybowiec?

 

Zakładam, że chodzi Ci o zdalnie sterowany model szybowca.

 

Jak pisali koledzy:

Możesz z ręki ale to ma sens na zboczu i to jeszcze jak wieje wiatr w stronę zbocza

Możesz z holu gumowego, np. takiego: http://www.perfecthobby.pl/detale.html?id=1192

 

Jak chcesz zobaczyć jak to się robi, sprawdź np. filmy z moimi modelami:

Start modelu o rozpiętości 2,3m z ręki

Start modelu o rozpiętości 1,4m z ręki i z holu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.