Skocz do zawartości

Loong-max 2250 mAh


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czołem!

 

Jakiś czas temu kupiłem pakiet Loong - maxa 2250 mah w UH.

Czy ktoś wie czy te pakiety posiadają gąbke ochronną pod koszulką termo? Ładowałem go tylko 2 razy, ale pakiet jest delikatnie nabrzmiały (tak jakby dwie cele zewnętrzne ciut napuchły). Nie chcę zrywać folii termokurczliwej, (bo wtedy wartość pakietu mi spadnie ;) ), może będe chcial go sprzedać, bo i tak na nim nie latam, i stąd pytam. Że też ja nie zwróciłem uwagi gdy go kupiłem... :(

 

Co do tej gąbki ochronnej nie jestem pewien, bo wydaje mi sie ze kiedys czytalem na shoutboxie, że ktoś wspominał o gąbce w tych pakietach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ładuje Mega Power Poseidonem. Loong-max to nie to samo co zippy. Mam 3 pakiety zippy i nie ma po nich sladu spadku wydaności czy puchnięcia. Natomiast ten jeden mnie zastanawia... No nic, w takim razie poprostu rozetnę termokurczkę i zobaczę czy pakiet podpuchł czy co. Jesli tak, to nie bede go sprzedawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.