Skocz do zawartości

Porównanie cen nie których rzeczy.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam!

 

Nie wiem czy w tym dziale umieściłem co trzeba ale...

 

A więc w tym temacie będę (oraz jak sądze Wy) porównywał ceny nie których produktów w różnych firmach zajmującymi się tymi rzeczami...

 

Pod pierwszy nóż idzie żelazko do oklejania folii firma Jamara

 

Rc Abc sprzedaje swojego zawodnika za 139 zł (http://rcabc.com/catalog/product_info.php/cPath/33/products_id/742)

 

Dla porównania Art Hobby za 240 zł :shock: (http://www.arthobby.pl/m_akceswyp.htm)

 

Znane i bardzo potrzebne wtyczki typu Gold

 

2mm

 

Art Hobby - 4.00 zł za 1 pare

 

RcAbc - 5.00 zł za 1 pare

 

Allegro - 9.00 za 3 pary

 

4mm

 

Art Hobby - 9.00 za 1 pare

 

RcAbc - 6.00 zł za 1 pare

 

Allegro - 10.00 zł za 3 pary.

 

Serwa:

 

HS-55 jakże znane każdemu Slow-Flyerowi :D

 

www.majsterklepka.prv.pl - 49.50 zł

 

Nastik - 45 zł

 

HS-81MG

 

www.majsterklepka.prv.pl - 85.50 zł

 

www.modele.sklep.pl - 84.90 zł

 

Śmigło 8x4 - jedne z najpopularniejszych śmigieł

 

Nastik - 3.20 zł

 

www.majsterklepka.prv.pl - 2.50 zł

 

 

Uwaga!

 

Wypisane są tutaj tylko nie które z wielu ofert krążących po internecie.

 

Oświadczam iż nie ponoszę odpowiedzialności za zmianę ceny, tym samym bezaktualizację w/w zestawienia.

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pierwsza sprawa:

90% firm nie aktualizuje swoich stron. Wiele rzeczy dostepnych w sklepie "realnym" nie jest opisana w internecie.

 

Przykladem jest ten silnik w arthobby. Widzialem go kiedys u nich w sklepie i cena byla na pewno ponizej 200zl. Wiec nie porownujmy tamtych cen.

 

 

Co do goldow 2mm to najtansze sa w skorpionie po 1,20zl za pojedyncza sztuke (albo meski albo zenski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakretka kłowa M6

Skladnica modelarska (modelarnia.pl) na bitwy warszawskiej w warszawie - 1zł/szt

modele.sklep.pl -> 0,4zl/szt

wniosek -> w warszawie kupowac tylko jak pilne, a co ciekawe w sklepie dzis tylu ludzi ze ciezko sie przecisnac bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ceny maja naprawdę po zbóju. Prawie wszystko jest u nich drozsze.

Kiedyś było gorzej. Teraz ceny unormowały się, choć nadal fenomeny występują - zresztą jak wszędzie. To jest b. dobre miejsce bo wszystko jest pod ręką - jak czegoś pilnie potrzebujemy.

 

Swego czasu zrobiłem porównanie cenowe dla kilku śmigieł GWS'a we wszystkich sklepach które je miały. Szoku doznałem, rozpiętość cenowa była gigantyczna(nie przytoczę konkretu gdyż nie pamiętam).

 

Drogi autorze popraw błąd w tytule bo mi oczy wypala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.