Skocz do zawartości

Psychotesty (:


qba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ale jazda .......wynik :

Normalny psychopata z czerwonym młotkiem o rozbieganej nodze ,

 

Tak w kontekście Utopii mieszkającego w Pile (niezły horror nawiasem) to mi się jeszcze przypomniały zawody szybowcowe w sierpniu tego roku w tym mieście. Z tego co pamiętam to Cobra roztrzaskała się lądując w polu (pilot do szpitala), Wildze z Lakiem 18 na ogonie przerwał silnik na rozbiegu w efekcie czego zrobiła cyrkiel i ucięła śmigłem końcówkę skrzydła w szybowcu. Moja koleżanka jantarem std lądowała bez podwozia na pasie betonowym (niezła dziura w kadłubie nie wspominając smrodu nagrzanego laminatu) i jeszcze kilka innych zdarzeń - sczegółów nie pamiętam. Jak na nazwę miasta przystało... niezły horror tym razem lotniczy.

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to historia młodej dziewczyny......Na pogrzebie swojej matki,

zauważyła młodego człowieka, którego nie

znała wcześniej. Uważała, że jest fantastyczny, jest wręcz

mężczyzną jej marzeń.. To była miłość od pierwszego wejrzenia,

zakochała się po uszy....Kilka dni później młoda dziewczyna zabija

swoja własną siostrę...

 

Pytanie : Z jakiej przyczyny zabiła swoja

siostrę ???

 

Tu jest nieścisłość ;) Nie wiadomo czy tą młodą dziewczyną była siostra czy ona sama :P Może to chodziło o to że siostra zabiła tamtą bo była zazdrosna o niego. :twisted: Tzn. "Kilka dni później młoda dziewczyna zabija

swoja własną siostrę" - mogła to być siostra dziewczyny która zakochała się w chłopaku na pogrzebie :lol:

 

 

 

wiem wiem, ale zawsze lubię szukać dziury w całym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.