Skocz do zawartości

Pomoc w identyfikacji silnika


Spawn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Zakupiłem za niewielkie pieniądze motoszybowiec o rozpiętości skrzydeł 1,54 m długość kadłuba 1 m waga bez aku 370 g. Serwa są regulator jest silnik śmigło jest. Nie wiem tylko jaki to jest silnik ponieważ jest pozbawiony jakichkolwiek oznaczeń. Ponieważ jestem bardzo początkujący nie wiem co się stanie np. jak podłącze do tego moją baterie  3S1P 11,1V 13 mah 40/80C. Taką mam do mojego trenerka na którym od stycznia uczęsię latać i idzie mi nie chwaląc się bardzo dobrze :) .

 

Prosze o pomoc wiem że silniki są tanie i w razie kłopotu wydatek 50 pln nie ejst jakiś tam wielki ale po co wydawać kasę skoro tu wystarczy podłączyć tylko odbiornik aku i latać :)

IMG_9793.JPG

IMG_9794.JPG

IMG_9795.JPG

IMG_9796.JPG

IMG_9797.JPG

IMG_9798.JPG

IMG_9799.PNG

IMG_9800.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Sławek mam taki silnik i możesz śmiało go podłączyć pod 3S  tylko ten regulator jakiś taki cienki w swoim miałem 40A siedziało to w ASH 28 Multiplexa .

 

Potrzeba więc minimum 30 amperowego BEC-a.   Mała pomyłka koledze chodzi o 30A ESC.

te 300A dobrze sobie radził z szybolotem 2,5m i 2.5kg wagi na 3S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.