Skocz do zawartości

FC-16 Czy warto ?


PiotrekWLKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

  Ostatnio dokonalem ciekawego zakupu na olx. W "gratisie" do glownego przedmiotu byl zupelnie sprawny zestaw nadajnik Futaba FC-16 wraz z odbiornikiem 35MHz. Nie mam do tego instrukcji, ale to jest do ogarniecia. Zestaw dziala bez problemowo. Gdzie problem ? Mam slabosc do takich nadajnikow... Moj pierwszy nadajnik to Sanwa Cygnus wiec nadajnik pulpitowy z suwakami(uwielbiam), pozniej po przejsciu na 2,4 byl jakis Hitec i inna sanwa RD costam?? Teraz mam Turnigy 9X i o ile jestem bardzo zadowlony z funkcjonowania, menu, instrukcji na YT jezeli cos mnie przerasta, cena odbiornikow itp. Tak brakuje mi tego "pulpitowego" charakteru nadajnika. Tu pytanie: 

 - czy mozna zmienic modul ktory bedzie funkcjonowal z turnigy ? (mam duzo odbiornikow)

- czy nawet po ewentualnej zmianie modulu nie bedzie mi brakowalo mikserow ?

- czy ewentualnie przekladac elektronike(mozliwe ,ze mnie fantazja poniosla) z nadajnika Turnigy do "budy" futaby ? zyskuje ten look i suwaki :)) 

 

 Wiem ,ze latwiej jest kupic gotowca np. MC16, ale zapytac nie szkodzi :)

 

Pozdrawiam Piotr.

 

 

 

1586950138244220911460042648617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.