Skocz do zawartości

F14 balsa glider uzi czy E-Hawk 1500


rubesom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Chciałem kupić sobie zestaw do złożenia ale nie wiem na co się zdecydować: F14 balsa glider uzi czy E-Hawk 1500

Tego drugiego ciężko dostać, są chyba już tylko na Czeskich stronach do kupienia.

 

F14 balsa glider uzi w zestawie (silnik, regulator, śmigło, dwa serwa i przewody) jest za około 323 zł. Mam do tego budżetową aparaturę FlySky.

 

Czy któryś model jest lepszy do latania?

I najważniejsze, czy opłaca się w ogóle kupować któryś z nich?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem kiedyś E-Hawk-a i polecam. Bardzo fajne własności lotne.  Możliwe, że teraz są problemy z dostępnością. 

Wszystko zależy, czy już coś budowałeś. Hawk jest trochę trudniejszy w składaniu (mam na myśli skrzydła). Ale za to ma lotki. Jedyną jego wadą w/g mnie był przód kadłuba z tworzywa ABS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze dwa modele:

1. GUPPY Glider za 290zł (zestaw do sklejenia, silnik, serwa i regulator).

2. Sunbird za 367zł (zestaw do sklejenia, silnik, serwa i regulator).

 

Na moje nie fachowe oko, główna różnica to rozpiętość skrzydeł.

 

A może brać coś jeszcze innego w przybliżonej cenie?

 

Myślałem też nad sklejeniem DODO-0 ale jak patrzyłem ile kosztują elementy do sklejenia (plus przesyłka) to cenowo wyjdzie chyba podobnie, a może się okazać, że model wyjdzie mi "krzywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.