Skocz do zawartości

Problem z odiornikiem graupner gr18 (S1019)


Tomasz90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzeba wgrać oprogramowanie samolotowe , ja tak miałem z 33579 wyjętym z fabrycznego drona graupnera . Przypominałem sobie jeszcze trzeba sprawdzić w telemetri czy jest ustawiony śmigłowiec czy samolot , ja miałem oprogramowanie do drona więc musiałem wgrać nowy program .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w telemetri są tylko multikoptery nic innego nie ma a druga sprawa jak się wgrywa takowe oprogramowanie no i skąd je wziąść bo nie mam bladego pojęcia u mnie słabo z progaramowaniem nie bardzo umiem takie rzeczy robić Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że ten model odbiornika to tylko do Heli i copterów. 

"Odbiornik GR-18 (S1019) został zaprojektowany do zastosowań głównie w multikopterach. Natomiast wersja GR-18 (33579) przeznaczony jest do zastosowań w systemach flybarless oraz do modeli samolotów i dronów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko na aukcji nie było napisane jaki to model odbiornika i gość wysłał mi taki no a teraz jest problem z odbiornikami do graupnera bo ich nie ma a druga sprawa to potrzebuje taki odbiornik bo mam focke wulf 190DNo i potrzebuje 8 kanałów a nie spodziewałem się że to będzie odbiornik do multikopterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nowej stronie Graupnera  jest przedstawiony też jako samolotowy (https://www.graupner.com/9CH-2.4GHz-telemetry-receiver-Airplane-flight-controller-S1019-AIR.html#tab-5  ) a różnica polega na tym że mój ma vario . W tym temacie  koledzy zamieszczali pliki trzeba sprawdzić , a na youtube są filmiki jak wgrać oprogramowanie do odbiornika sam osobiście z nich korzystałem . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.