Skocz do zawartości

" Ciungometr "


JOKER 2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt bardzo fajny, a reszta dyskusji chyba zbędna w tym wątku. Nie jestem inżynierem lotnictwa, ale do porównania napędów czy też do sprawdzenia prądu jaki dany zestaw pobiera urządzenie będzie przydatne. A reszty tej teorii tak na prawdę niewielu osobom będzie się chciało czytać.
Gratki za projekt !!!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr.jaro       "Ja jedynie mogę powtórzyć...……." Pełna 100% zgoda.Odniosłem wrażenie,że generalnie negujesz sens budowy takich stanowisk (chyba błędne wrażenie)Moim zdaniem w pewnym zakresie prac "naukowo badawczych"są przydatne.

9 minut temu, dimmus napisał:

Projekt bardzo fajny, a reszta dyskusji chyba zbędna w tym wątku. Nie jestem inżynierem lotnictwa, ale do porównania napędów czy też do sprawdzenia prądu jaki dany zestaw pobiera urządzenie będzie przydatne. A reszty tej teorii tak na prawdę niewielu osobom będzie się chciało czytać.
Gratki za projekt !!!

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Też tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja generalnie nie neguje budowy czegokolwiek. Wyrazilem jedynie watpliwosci odnosnie bezkrytycznej interpretacji wynikow uzyskanych ta metoda. Takze nie widze w mojej argumentacji niczego poza zasiegiem zdolnosci pojmowania przecietnego modelarza.

A czy to bylo potrzebne? Moim zdaniem raczej tak, bo jak wynika z nielicznych wypowiedzi w tym watku,  niektorzy koledzy najwyrazniej nie zdaja sobie sprawy z pewnych zaleznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.