Jump to content

spalinowka


Guest Anonymous

Recommended Posts

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj,

ja od jakiegoś czasu ujeżdżam model Mta-4. Jestem z niego bardzo zadowolony, ma wszystko to czego oczekuję - duży, wystarczająco szybki, spora moc, fajnie wygląda, jest pancerny i przede wszystkim ma tanie części zamienne, oraz łatwy do nich dostęp w Polsce. Kupić go można tu lub tu lub tu używany. Jak będziesz miał jakieś pytania odnośnie tego modelu to wal śmiało :).

 

Model ten sprzedają 2 firmy: Thunder Tiger pod nazwą MTA-4 oraz Associated pod nazwą MGT. Jest to ten sam model, wszystkie części pasują z jednego do drugiego i na odwrót. Wiem, bo ja mam MTA-4, a mój znajomy ma MGT i są identyko :).

Link to comment
Share on other sites

Jak chcesz mieć problem to kup Ansmanna.Na codzień zajmuję się serwisowaniem modeli wszelkiej maści,z jeżdżących w większości Kyosho i Traxxas.MP 7,5 mogę polecić z czystym sumieniem,jest to model który najrzadziej trafia do serwisu.Jedyną słabą stroną jest plastikowa zębatka odbierająca ,ale można ją wymienić na metalową z Inferno US sport.W MTA 4 słabe są tuleja i tłok silnika,najczęściej ulegają uszkodzeniu a koszt kompletu naprawczego to ponad 200zł,oraz rozkręcające się robaczki blokad półosi.Decyzja należy do ciebie.Części do Kyosho są dostępne u dystrybutora Rcmodelsport w Nowym Targu.

Najbardziej podoba mi się to ostrzeżenie do MTA 4

UWAGA

Używanie modeli w sposób wyczynowy lub w ekstremalnych warunkach, może powodować uszkodzenia, które nie wchodzą w zakres objętych gwarancją.

:rotfl: czyli do czego jest ten model? Do :ass: i popierdzenia pod blokiem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.