Skocz do zawartości

Witam.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

skoro taki zwyczaj to ja też witam wszystkich, jestem Krzychu z Grudziądza, mam 25 lat i właśnie zacząłem się interesować modelarstwem, co prawda trochę późno, ale mam nadzieje ze za parę lat będą ze mnie ludzie. Jak by co to interesuję się elektroniką, gram w paintball ( zapraszam na www.killingbrigade.pl) trochę strzelam z ostrej na tutejszej strzelnicy i ogólnie jakoś się żyje. w każdym razie pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze loty modelami odbyły się pół roku temu. Szkoda, że nie zacząłem w twoim wieku. Powodzenia.

 

Jeśli nie masz nadzianych rodziców to raczej nie ma szans na modelarstwo w moim wieku. Oczywiście w mojej rodzinie też się nie przelewa i nie dostaję pieniędzy na swoje hobby. Od wczesnej młodości śliniłem się na widok modelarzy i ich maszyn latających u mnie na lotnisku.

 

Ale jak mówi stare rosyjskie przysłowie - masz głowę i xxxx to kombinuj :D

 

I tym oto sposobem mnie studenta- stać na modelarstwo :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.