Skocz do zawartości

Problem podczas ładowania pakietu


mario_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie,  pakietem Turnigy 2200 ładuje się bez problemu, ale ten jest podłączany na innym grubszym kablu, teraz przypomniałem sobie że nie sprawdzałem jeszcze jednej wtyczki, wtyczki  kabla zasilającego pakiet, zaraz okaże  się czy to to. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mario_z napisał:

Nie,  pakietem Turnigy 2200 ładuje się bez problemu, ale ten jest podłączany na innym grubszym kablu, teraz przypomniałem sobie że nie sprawdzałem jeszcze jednej wtyczki, wtyczki  kabla zasilającego pakiet, zaraz okaże  się czy to to. ?

Sprawdż poziom napięcia na każdej celi,jeżeli będzie niższy niż 3v to musisz ją podładować,w sumie na pakiecie musisz mieć min. 9v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, po dokładnym przyjrzeniu się jednej z końcówek przelotki kabla do ładowania okazało się ze tam tkwi problem, brak styku poniewarz końcówka była odgięta na bok , nie wiem jak do tego doszło, ale już  poprawiłem i wszystko śmiga ?

Wojcio 69 dzięki za odzew.

Pozdrawiam.

 

105575160_273612474078856_5922293480274897513_n (1).jpg

13 minut temu, tytan12 napisał:

Sprawdż poziom napięcia na każdej celi,jeżeli będzie niższy niż 3v to musisz ją podładować,w sumie na pakiecie musisz mieć min. 9v.

Już wszystko działa, ale dzięki za pomoc ?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.