Skocz do zawartości

Podwozie Mitsubishi


gruby0606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Poszukuje podwozia  do mitsubishi zero  w 1:5 (cos ko tego) dzieki  koledze Adamowi   który  to  podesłał mi link  do  kompletnego  zestawu   ktory na nasze   wychodzi  coś ko 3000 zl  troche  się  przeraziłem  nigdy  wcześniej nie szukałem , ani  nie potrzebowałem tego typu  elementów.

https://www.bigplanes.nl/contents/en-uk/p2275_Electron-Retract-for-TOPRC-Model-ZERO-Fighter-A6M52.html

 

 

i  tutaj  pytanie do  was bardziej  doświadczonych  , czy  da  sie  zakupić  (jeśli tak   to  bardzo  prosiłbym  o link)  coś taniej  a  może   składać  z kilku sklepów   czy   to  podwozie tak  kosztuje . ?? I  nie ma co  przeszukiwać dalej  internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, gruby0606 napisał:

Witam wszystkich.

 

Poszukuje podwozia  do mitsubishi zero  w 1:5 (cos ko tego) dzieki  koledze Adamowi   który  to  podesłał mi link  do  kompletnego  zestawu   ktory na nasze   wychodzi  coś ko 3000 zl  troche  się  przeraziłem  nigdy  wcześniej nie szukałem , ani  nie potrzebowałem tego typu  elementów.

https://www.bigplanes.nl/contents/en-uk/p2275_Electron-Retract-for-TOPRC-Model-ZERO-Fighter-A6M52.html

 

 

i  tutaj  pytanie do  was bardziej  doświadczonych  , czy  da  sie  zakupić  (jeśli tak   to  bardzo  prosiłbym  o link)  coś taniej  a  może   składać  z kilku sklepów   czy   to  podwozie tak  kosztuje . ?? I  nie ma co  przeszukiwać dalej  internetu

Tak te podwozia tyle kosztują golenie mogę ci zrobić ale retraki niestety trzeba kupić ....  podaj wagę modelu może pomogę ci dobrać retraki w ludzkiej cenie ..... Natomiast golenie które oni sprzedają są słabe i nie mają amortyzatorów moje są o wile solidniejsze i mają amorki hahahha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.