Skocz do zawartości

Spotkanie noworoczne modelarzy z Trójmiasta i okolic


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

W Łężycach (ok. Gdyni) jak co roku, 1-go stycznia o 12.00, odbyło się wspólne powitanie Nowego Roku przez modelarzy z Trójmiasta i okolic.

 

Pogoda nam dopisała, podobnie jak humory i ilość miłośników wszelkiego rodzaju pojazdów jeżdżących, latających czy trawę koszących :wink: . Wspólne zdjęcie było oraz fajerwerki, życzenia i latanko...

 

Poniżej parę fotek...

DSC_4784_01.jpg

 

DSC_4786_03.jpg

 

DSC_4788_05.jpg

 

DSC_4790_07.jpg

 

DSC_4791_08.jpg

 

DSC_4793_10.jpg

 

i zdjęcia "rodzinne"...

DSC_4795_p.jpg

 

DSC_4796_p.jpg

 

Krótki film też będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu jeszcze wyżej wspominany krótki filmik...

 

Latania było zdecydowanie więcej niż to jest uwiecznione, ale jako że sam chciałem pośmigać (co niestety nie za bardzo mi się udało - co w innym wątku opiszę), to kamera została wymieniona na nadajnik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lataja, lataja, ale szczerze mowiac modelarze z Gdyni i okolic sa nieco podzieleni. Rownolegle wiem o co najmniej jednym jeszcze spotkaniu modelarzy z tego rejonu, tylko w innym miejscu.

 

A ja po raz pierwszy od chyba 5 lat nie moglem sie pojawic na tym spotkaniu, gdyz przebywam od ladnych paru dni znow w Warszawie. A szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.