Skocz do zawartości

Odtwarzacz Video na telefon?


Milko

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni przegrzebuje sieć w celu znalezienia odtwarzacza video na mój telefonik(k750i).

Znalazłem kilka, ale z żadnym nie mogę dojść do porozumienia, albo się zawiesza na dłuższym filmie, albo w ogóle nie odtwarza i wyskakują błędy.

Interesuje mnie-przewijanie i pauza, niestety odtwarzacz firmowy w komie nie ma takich funkcji :) .

Tutaj kilka niechcących współpracować programów:

KD_player

FullScreenVideo

videomaniac

mvideo-jeden z lepszych niestety wyskakuje błąd.

Winamp_modern_mobile.

Lyric show

Od razu zaznaczam że przy każdym z nich siedziałem i zmieniałem opcje-i i tak nie chciały odtwarzać :| .

Jeśli używacie czegoś sprawdzonego to prosił bym o link bądź nazwę programu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo telefon jest do dzwonienia, a nie do oglądania filmów - do tego jest telewizor, a najlepiej kino :wink:

 

Bardzo zastanowiłbym się przed takim stwierdzeniem :) Kiedyś... tak było a dziś jest to już nie tylko telefon a w zasadzie urządzenie multimedialne. Należy zaznaczyć iż coraz śmielej na rynek wchodzą nie telefony a urządzenia gdzie telefon - to tylko funkcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zastanowiłbym się przed takim stwierdzeniem :) Kiedyś... tak było a dziś jest to już nie tylko telefon a w zasadzie urządzenie multimedialne. Należy zaznaczyć iż coraz śmielej na rynek wchodzą nie telefony a urządzenia gdzie telefon - to tylko funkcja :)

 

Np. nowy "producent" telefonów innych marek... Przerobiona Nokia N95 przez producenta ZTC

http://allegro.pl/item516661902_ztc_n95_tv_dwie_karty_polskie_menu_2gb.html

 

EDIT: Wszystkie telefony ZTC mają telewizję analogową TVP1 TVP2 POLSAT TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pozostaje szukać dalej, co do oglądania jasne że TV i kino to jedyna rozsądna opcja , ale są takie momenty gdy nie mamy do tego dostępu np. w drodze czy na wyjeździe, a po zastosowaniu odpowiedniego konwertera film wychodzi w dość dobrej jakości i spokojnie na pełnym ekranie można obejrzeć :D .I w konwerterze jest ukryta cała istota, miałem takie filmy że nic słychać nie było a kolory to były kwadraty 2x2mm i obejrzeć się nie dało :P , ale po właściwej obróbce jest to już do przyjęcia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.