Skocz do zawartości

dwuwarstwowa DVD


a_skot

Rekomendowane odpowiedzi

Temat może niezbyt precyzyjny :?

Mam obraz dwuwarstwowej płyty dvd. Chciałbym nagrać go na dwie płyty. Jeszcze nie robiłem tego i nie mam pomysłu jak się do tego zabrać, a wiem, że jest jakiś sposób. I aby uprzedzić wszelkie "błędne" wskazówki - to nie jest film :wink:

Może mi ktoś poradzić jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie rzeczy to robiłem za pomocą darmowego programu DVD Shrink

Dzieliłem film 8GB na dwie płyty po 4GB każda

 

Toś chłopaku nie zabłysnoł :D

 

I aby uprzedzić wszelkie "błędne" wskazówki - to nie jest film

 

A czy kopiowanie filmu jest przestępstwem?? :)

 

Oczywiście nie! - jeśli posiadasz oryginał możesz wykonać kopię filmu na swój własny użytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój film z wesela, przerobiłem go sobie z VHS na DVD i zajął mi 8GB ponieważ trwał 3h

Gdy to robiłem płyta dwuwarstwowa kosztowała 25zł, więc z oszczędności kopię dla dzieci zrobiłem na dwóch DVD-R, a orginał dwuwarstwowy trzymam schowany

Dzieciaki są w stanie zarżnąć płytę w dwa wieczory więc tak taniej wychodzi :)

 

Tak jak napisał @motyl w przypadku gdzie trzeba podzielić obraz płyty z danymi, trzeba ten obraz "zamontować" w wirtualnym napędzie

Ja ze swej strony polecam darmowy Daemon tools

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @motyl w przypadku gdzie trzeba podzielić obraz płyty z danymi, trzeba ten obraz "zamontować" w wirtualnym napędzie

Ja ze swej strony polecam darmowy Daemon tools

 

Nie o taki podział mi chodzi :cry: Byłaby to wówczas kompilacja :D Prawdopodobnie będę jednak musiał kupić tę dwuwarstwową dvd i nagrać to w całości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.