Skocz do zawartości

serwo


mkilly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnosnie prawidlowego zamontowania serw. Mianowicie po zamontowaniu serw gdy daje manetke na max serwa "brzęczą" poniewz nie moga przejsc do swojego polozenia maksymalnego. Czy to moze sprawic ze sie spala ?? Wydaje mi sie, ze nawet gdyby udalo sie nawet ustawic je tak aby osiagaly swoj max. to i tak opor powietrza sprawialby, ze beda "brzeczec". Czy zostawic to tak czy jednak starac sie zeby podczas prob na ziemi wychylały sie na max. Troszke ten moj post jest zakręcony ale mysle, ze wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalepszy sposób i najczęsciej wykorzystywany to zmniejszasz wychylenia na nadajniku (jeżeli masz już komputer w nim) jeżeli nie masz to albo skróć drążek albo nie wiem :rotfl:

Radze Ci zmniejszyć wychylenie :)

P.S: Jeżeli nie wygina Ci popychacza to możesz tak zostawić bo serwo zawsze będzie lekko mruczało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

maksymalne wychylenie steru-lotki powinno odbywać się przy maksymalnym wychyleniu orczyka serwa ,to trzeba ustawić mechanicznie ,od tego masz kilka dziurek na orczyku serwa i dźwigni steru a dopiero potem można to korygować w nadajniku o ile to koniecznie , połączenia powinny pracować bez oporów i zaciec - płynnie .

Buczenie serw świadczy o tym że serwo ma do pokonania jakiś opór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.