Jump to content

serwo


mkilly

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie odnosnie prawidlowego zamontowania serw. Mianowicie po zamontowaniu serw gdy daje manetke na max serwa "brzęczą" poniewz nie moga przejsc do swojego polozenia maksymalnego. Czy to moze sprawic ze sie spala ?? Wydaje mi sie, ze nawet gdyby udalo sie nawet ustawic je tak aby osiagaly swoj max. to i tak opor powietrza sprawialby, ze beda "brzeczec". Czy zostawic to tak czy jednak starac sie zeby podczas prob na ziemi wychylały sie na max. Troszke ten moj post jest zakręcony ale mysle, ze wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nalepszy sposób i najczęsciej wykorzystywany to zmniejszasz wychylenia na nadajniku (jeżeli masz już komputer w nim) jeżeli nie masz to albo skróć drążek albo nie wiem :rotfl:

Radze Ci zmniejszyć wychylenie :)

P.S: Jeżeli nie wygina Ci popychacza to możesz tak zostawić bo serwo zawsze będzie lekko mruczało :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

maksymalne wychylenie steru-lotki powinno odbywać się przy maksymalnym wychyleniu orczyka serwa ,to trzeba ustawić mechanicznie ,od tego masz kilka dziurek na orczyku serwa i dźwigni steru a dopiero potem można to korygować w nadajniku o ile to koniecznie , połączenia powinny pracować bez oporów i zaciec - płynnie .

Buczenie serw świadczy o tym że serwo ma do pokonania jakiś opór

Link to comment
Share on other sites

To tam na pewno wychylenia są małe więc spróbuj zmienić na serwie i przeleć się raz czy dwa i jak nie będzie pasowało to sobie zwiększysz.

 

"Przelecieć się raz czy dwa" :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.