Skocz do zawartości

Spacewalker firmy SIG


ir3q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do modelarzy, którzy budowali model samolotu Spacewalker 1:4 firmy SIG.  Konkretnie chodzi mi o budowę płata, czy jest skonstruowany tak, że jest w całości, czy też dzielony.  Zamierzam zabrać się do budowy tego modelu ale przed zakupem chciałbym uzyskać jakiś informacji - m.in j.w. Jakieś ewentualne wskazówki itp.  Wcześniej zbudowałem dwa Piper-y J3C tej firmy w  skali 1:4 (2,7 m rozpiętości) i jestem zadowolony z wykonania, jak i właściwości lotnych tych modeli. 

Cytat

 

 

20180730_071647.jpg

IMG_0412.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2020 o 08:11, cyrax_ojz napisał:

Ta instrukcję można znaleźć w internecie bez trudu i nie o taka poradę mi chodziło. Nie wynika z niej czy skrzydło do transportu jest dzielone, czy nie. Z planów również nie mogę tego wywnioskować.  Wydaje się jednak, że skrzydło zbudowane jest z dwóch części, które następnie na stale są połączone. Trochę to kłopotliwe w transporcie bo skrzydło w skali modelu 1:4 ma rozmiar 213 cm...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.