Skocz do zawartości

easy z kamerką ;)


Tompson

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajnie!!!!!!Takiemu to dobrze ma takie widoki na codzien!Fajne naprawde ,ja tez nad czyms takim pracuje tylko u mnie bedzie Toschiba i dodatkowo zestaw FPV na pokladzie -co by bylo widac co aktualnie sie nagrywa.Gratulacje najfajniejsze zdjecia sa z lotu slizgowego, na silniku troche rzuca.Pozdro Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zrobi cieplej to podłącze sobie już fpv ;) jeszcze go dobrze nie oblatałem z silnikiem raya jest dużo bardziej nerwowy a za mało miałem czasu go wyczuć ewentualnie zrobić mixa z gazem żeby nie było kangurków ;)

nie mam jeszcze pewności co do środka cieżkości czy jest na rurce wzmacniającej w skrzydłach czy tak jak w instrukcji o kawałek dalej w strone ogona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiptek HD ( nie skompresowany przez vimeo obraz jeszcze ładniejszy)

bardzo fajna jak na swoją cenę

kupowałem u sąsiadów , 150 euro

 

http://cgi.ebay.pl/HD-Camcorder-Videokamera-Aiptek-AHD300-HD-8-GB-SDHC_W0QQitemZ330294067610QQcmdZViewItemQQptZDE_Elektronik_Computer_Foto_Camcorder_Camcorder_PM?hash=item330294067610&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

 

przyszło szybciutko z pełnym osprzętem no i nie za cięzka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Góra, Jurgów, Brzegi, Rzepiska to tereny moich młodzieńczych wakacji. Nawiasem mówiąc niepowtarzalny krajobraz, w tle Hawrań i Lodowy majestat Tatr ale to moje wspomnienia, a chciałem gorąco pogratulowac kamerki i zachęcic do robienia filmów, a nie rejestracji z latania, tzw. "kamerowania" (to słowo nie przechodzi mi przez gardło).

Jeszcze raz gratuluję zapisu z lotu i dziękuję za przypomnienie tych miejsc. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.