Skocz do zawartości

Witka


Cumulus

Rekomendowane odpowiedzi

Na imie mam ... Rafał, co w moim przypadku jest to najmniej istotną wiadomością :wink:

 

I tak wszyscy, no prawie wszyscy, wołają do mnie Cumulus.

Zatem tak też wam będę się przedstawiał.

 

Swą przygodę z modelarstwem RC zaczołem jakieś 12 lat temu... zresztą dość niefortunnie.

 

Dawno, dawno temu... kumpel mnie zainteresował tematem pokazując olbrzymi niemieckojęzyczny katalog futaby. Do tej pory nie wiem skąd go wyrwał, ale zaimponował mi niecodziennym tematem.

Niestety zbyt szybko trafiliśmy do "złego" sklepu, gdzie życzliwy sprzedawca o wielkim ego przedstawił "szczeniakom" jakie to elitarne, a przede wszystkim drooogie hobby. Udało mu się nas przekonać, że nie wszyscy powinni się tym interesować. :crazy:

 

Raz zasiane ziarenko jednak kiełkowało i o ile kumpel prubował nieco walczyć z modelami na dość niskim pułapie, o tyle ja zniechęcony modelarstwem zakończyłem na pilotażu szybowcowym w skali 1:1.

 

Większa adrenalina za te same (przynajmniej w tamtych czasach) pieniądze.

 

Inne "projekty" przerwały wojaże z lotnictwem, a teraz wracam do dawnych zainteresowań.

 

W ubiegłym roku zakupiłem (zresztą dość przypadkowo) helikopterek walker'i który dość skutecznie przycina mi wszystkie roślinki w mieszkaniu. W tym roku zamierzam nabyć Nemo i Cessne. Na razie pogoda nie sprzyja więc katuję na FMS'ie.

 

Zobaczymy co tym razem z tego wyjdzie, jednak na pewno posiedzę troszkę na forum.

 

Zatem pozdrawiam wszystkich i już kończę przynudzać. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łodziaku :D

Miałem podobnie, modelarstwo mi się zawsze podobało, a po pójściu do sklepu w wieku 9 lat z tatą zauważyłem, że to zbyt kosztowne (elitarne). Niedawno przejrzałem na oczy i zacząłem się "bawić" i wcale takiej fortuny jak myślałem nie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.