Skocz do zawartości

RadioMaster TX 16s Max


pietka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie o  Panowie Szlachta strugająco, klejąco, fruwająca.  Czy ktoś z  waćpanów forumowiczów już nabył i używa cudo z poniższego linku? Jeśli tak to o opinię użytkownika  błagam Waćpanów. Zamierzam albowiem  wejść w posiadanie takowego drogą nabycia ,  skuszon niską ceną  i wyglądem  pięknem, ( jakobym  wypchnięte ku mnie piersi niewiasty słowiańskiej  widział   ?   ) oraz uchwytami skórzanemi  z alcantary szlachetnej w staroświeckim stylu szytemi.  Po pierwszem przeczytaniu manuala do tegoż , wydaje się być niezwykłą 16-kanałową niespodzianką na rynku,  a już multi systemowość  za serce mię chwyciła i puścić nie chce.   Czyż nie pierwsze to w hobby naszym instrumentum, że  ku każdemu to  odbiorniku pasować będzie? Fajne  również firmweru  ( ki diabeł ten Firmware co go wypuścili? !) uwolnienie, co zapewne  w czasach przyszłych wielkimi dziełami skutkować będzie.  

https://www.banggood.com/RadioMaster-TX16S-MAX-Edition-2_4G-16CH-Hall-Sensor-Gimbals-Multi-protocol-RF-System-OpenTX-Mode2-Transmitter-with-CNC-and-Leather-for-RC-Drone-p-1756145.html?cur_warehouse=CN&ID=51970942482&rmmds

 

 

 

Pozdrawiam Kolegów z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Forumowiczów na Nowy, 2021 Rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
22 godziny temu, Jerzy_R napisał:

A tymczasem u sąsiadów...

http://rc-fpv.pl/viewtopic.php?f=4&t=47326

No tak. Przeczytałem, obejrzałem w YT wszystko co znalazłem i mam zagwozdkę.... bo jak się znam to zaraz będę kombinował ze wszystkim co ta aparatura oferuje. Kurde. Chyba jednak nie chcę wydać kasy na coś co  na razie jest dla mnie za bardzo czasochłonne, a nie będzie wykorzystane choćby w 25%.  Dziękuję Jurku za link.   Wiele dzięki niemu ogarnąłem. 

Na razie nie mam  czasu na naukę open software. No cóż...trzeba poczekać. Życie jest jak pudełko czekoladek.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.