Skocz do zawartości

Cessna 745, 3 kanały, made in China


dzekoo

Rekomendowane odpowiedzi

chińczyki nie podają w instrukcji gdzie ten model ma SC , wywarzony jest fabrycznie i lata ( tu się muszę pochwalić :) lata nim mój 5 letni syn )

 

Mamy zamiar włożyć tam silnik 3F i pakiet Li-Pol więc wagowo to się troszkę zmieni...

Warto było by znać położenie SC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tutaj moje pytanie jeśli można ( w końcu dział jak zacząć ;) ) Więc skoro jest temat ś.c. to jak go odnaleźć ? Tzn co zrobić z modelem żeby wyznaczyć ś.c. ? Ustawić go na jakimś kancie czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cessna zachowuję się pozytywnie przy większym obciążeniu, pakietem 3S o pojemności 1050mAh 25C oraz silnikiem Turnigy 2830. Oczywiście jest nie co szybsza, ale to daje jej charakteru :D Silnik oryginalny uległ zniszczeniu -spaliły się szczotki-fajnie dymił :lol2: Zmieniłem na napęd bardziej wydajny.

Co do programu do obliczania SC to proszę:

http://www.piotrp.de/MIX/sp.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam

Żeby nie zakładać nowego tematu:

Znajomy poprosił mnie o "uzdrowienie"identycznej Cessny jak w tym temacie.Dostał ją od znajomego za darmo,ale w stanie... nie najciekawszym.Bez śmigła,z silnikiem szczotkowym,bez radia. Pytam na tym forum gdyż wogóle nie znam się na samolotach. "siedzę w helikopterach".

Oto moje pytania:

1.Jaki bezszczotkowy silnik można by tam zastosować i przy okazji jakie śmigło do niego?

2.Jaki regulator do silnika?(najlepiej z wbudowanym BEC-em)

3.Jakieś serwa pasujące w miejsce starych pięcioprzwodowych(mam na myśli 3- przewodowe)

4.Doradzam mu Radio Spektrum DX5,gdyby przypadkiem hobby go wciągnęło.Czy to dobry pomysł?

 

Za odpowiedź z góry dziekuję.

Nie chcę kupować "na wyczucie"gdyż,jak wspomniałem, nie siedzę w temacie samolotów.

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.