Skocz do zawartości

Kosztorys.


Qba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po przeczytaniu forum zrozumiałem, że modele RTF są raczej zabawkami więc chyba zdecyduje się na skompletowanie czegoś sam. Problem w tym, że kompletnie się na tym nie znam :oops: . Mógłby ktoś kto się na tym zna złożyć mi najtańszy zestaw (Nadajnik, odbiornik, serwa, silnik(elektryk) itd) co do samego modelu to narazie nie wiem czy kupie czy wykonam sam więc prosze tylko o elektronike zaznaczając, że ma to być jak najtaniej bo narazie mało gotówki :cry: taki wiek kasa się ręki nie trzyma :P .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD XD XD

co do samego modelu to narazie nie wiem czy kupie czy wykonam sam więc prosze tylko o elektronike zaznaczając, że ma to być jak najtaniej bo narazie mało gotówki

Oczekujesz, ze ktos Ci elektronike wybierze - skoro nawet nie wiesz jaki model ??? XD

 

NAPISALES

Witam. Po przeczytaniu forum zrozumiałem, że modele RTF są raczej zabawkami więc chyba zdecyduje się na skompletowanie czegoś sam.

Przeczytaj jeszcze raz - ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba po pierwsze to miło by było gdybyś się przedstawił.

Na tym forum jest dział http://pfmrc.eu/viewforum.php?f=45

w którym przywitaj się z ludżmi, przedstaw się napisz pare słów o sobie, o swoich umiejętnościach, jakie modele chcesz "lepić" etc. no i uzupełnij w profilu wiek.

Będzie łatwiej ludzim Ci pomóc.

 

Po tym jeszcze raz poczytaj tak jak radzi mammuth forum ze zrozumieniem.

 

Zadałeś takie pytanie.

Chcę kupić samochód.

Pomóżcie wybrać silnik.

(prosze bardzo u mnie na placu leży silnik od KRAZ-a taki o poj. 6 l. benzyna)

Zastanów sie przez chwile jakie zadałeś pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co do modelu to chyba wykonam sam RDW-5 albo TOTO-0 który jest łatwiejszy w budowie?

Oczekujesz, ze ktos Ci elektronike wybierze - skoro nawet nie wiesz jaki model ???

Chodziło mi o to ile kosztuje mniej więcej taka zabawa nie sprzęt dobierany do konkretnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RWD napewno łatwieszy w budowie ! wiecej osób zbudowało go i z powodzeniem zosał przez nich oblatany. Do totka wielu podchodziło i na tym koniec :)

 

wyposazenie to kwestia gustu i kasy. Napewno musisz wydać kilkaset złotych.

Poczytaj forum było sporo postóe nt. pierwszego wyposażenia RC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak powiem tak :D

 

Na początek jak cię interesuje mam na sprzedaż model GWS e-Starter z kompletnym wyposażeniem i 2 pakeitami 1320mAh 3S. Cena jak mnie interesuje 250zł + przesyłka.

 

Brakować ci będzie tylko kompletna aparatura ( nadajnik-odbiornik) i ładowarka obsługująca Li-Pol. Oferte uważam za uczciwą i łatwiej ci będzi ekupić sprawdzony model z dobrym wyposażeniem.

3x serwa mini Dynam

1x silnik TowerPro ( typowy dzwonek)

1x regiel Dynam 18A

2x Pakiet Dualsky 1320mAh 3s.

 

Model był kiedyś w giełdzie, wykonał może 15-20 lotów a pakiety są w stanie jak nowe. śmiało wchodzi w nie 1300mAh :D i oddają tyleż samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.