Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim, nazywam się Kamil i nie mogę cały czas wyjść ze zdumienia, że nie wiedziałem o tym forum. Wiecznie szperałem po rcgroup czy rc-fpv, jak Wy się przede mną uchowaliście?

   Modelarstwem (drony, a ostatnio ~1:27 driftowozami rc) prawię się od kilku lat, ale pasmo nieszczęść nie pozwoliło mi nigdy wyskoczyć na obloty w pełnej krasie (o tym może kiedyś). Ogólnie czego bym się nie czepił, to wszystko mnie interesuje. Fotografia, paralotniarstwo, kaligrafia, dietetyka, majstrowanie w wielu dziedzinach... No choć co. A co w życiu zepsułem, to też moje. 🤣

   Zacząłem od Symy X8, w którym to po antenach dookólnych własnej produkcji zasięg z 70 skoczył na swobodne ~400m - pierwszy sukces. Dalej - Hubsan H8 FPV na elastycznej ramie Bayangtoys x9 + 65mm propsy + silverware + Frsky QX7. I to chyba były najpiękniejsze czasy... Jak dzieciństwo. 

   Dalej było Eachine E011, Eachine H80 (a moment po tym wyszedł Happymodel Sailfly-X😤), Eachine E013, potem długo nic...

Od roku ruszyłem znów z tematem - Diatone MXC Taycan + DJI FPV (swoje za śmigłem ma, ale za to jaki pancerny), aktualnie (delikatnie zmodzony) HGLRC Sector 132 oczywiście na 3" i Flywoo Explorer 4" z myślą o Naked Gopro + DJI FPV + DJI kontroler, TBS Tango2 musi jeszcze poczekać.

 

Miałem się nie rozpisywać i fakt faktem jeszcze bym mógł się czymś podzielić, ale kto Wam czas stracony zwróci... 🤣

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż przywitanie OK ale jeden element regulaminu jeszcze jest nie OK.

Musisz doczytać fragment związany z Avatarem.

Potem będziemy się witać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za okazanie uwagi, regulamin oczywiście został przeczytany od deski do deski jeszcze przed przywitaniem - z szacunku do forumowej społeczności. Nie w smak mi go naruszać, lecz jest to zdjęcie mojej osoby, a nie fotka ściągnięta z głębin internetu (o tej hipotezie poniżej), a regulamin pod tym względem jest nie do końca precyzyjny (jeśli już decydujemy się egzekwować całkiem ważną część profilu użytkownika) 

 

Faktycznie jest bez modelu, ale nie rozumiem jednej kwestii - spotkałem się już na tym forum z naprawdę wieloma awatarami, jak na przykład:

- bez zdjęcia modelu w tle

- profilowe z samymi goglami(gdzie twarz była de facto przysłonięta),

- bądź takimi gdzie z różnych względów nie widać twarzy (mała sylwetka z niewyraźną twarzą).

 

Wychowanie mi mówi że nie pokazuje się palcem, ale takowe awatary mają z moim wiele wspólnego. Jeśli takie wybryki są wyłącznie niedopatrzeniem (szanuję pracę moderatorów i ogrom włożonej pracy - szczerze!) to natychmiast zrobię co trzeba aby dopasować zdjęcie do ścisłych wytycznych. 

 

Poproszę ten jeden raz okazać zrozumienie, wybaczyć konsternację i pokazać zbłąkanej owieczce ścieżkę żeby nie popełnić drugi raz błędu i oszczędzić Wam (moderatorom) cennego czasu. Forum ma za zadanie integrować bardzo ciekawą brać i miło byłoby być jej częścią.

* I również jak inni jestem zdania że dział powitań służy wyłącznie powitaniom. Z góry przepraszam za moje wywody, nie mam powodów by mieć złe intencje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Untitled napisał:

Faktycznie jest bez modelu

Tu nie chodzi o model tylko o "facjatę". Ale zostałem właśnie poinformowany przez admina że avatar może być, więc witaj na forum.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.