Skocz do zawartości

Morning!


Untitled
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, nazywam się Kamil i nie mogę cały czas wyjść ze zdumienia, że nie wiedziałem o tym forum. Wiecznie szperałem po rcgroup czy rc-fpv, jak Wy się przede mną uchowaliście?

   Modelarstwem (drony, a ostatnio ~1:27 driftowozami rc) prawię się od kilku lat, ale pasmo nieszczęść nie pozwoliło mi nigdy wyskoczyć na obloty w pełnej krasie (o tym może kiedyś). Ogólnie czego bym się nie czepił, to wszystko mnie interesuje. Fotografia, paralotniarstwo, kaligrafia, dietetyka, majstrowanie w wielu dziedzinach... No choć co. A co w życiu zepsułem, to też moje. ?

   Zacząłem od Symy X8, w którym to po antenach dookólnych własnej produkcji zasięg z 70 skoczył na swobodne ~400m - pierwszy sukces. Dalej - Hubsan H8 FPV na elastycznej ramie Bayangtoys x9 + 65mm propsy + silverware + Frsky QX7. I to chyba były najpiękniejsze czasy... Jak dzieciństwo. 

   Dalej było Eachine E011, Eachine H80 (a moment po tym wyszedł Happymodel Sailfly-X?), Eachine E013, potem długo nic...

Od roku ruszyłem znów z tematem - Diatone MXC Taycan + DJI FPV (swoje za śmigłem ma, ale za to jaki pancerny), aktualnie (delikatnie zmodzony) HGLRC Sector 132 oczywiście na 3" i Flywoo Explorer 4" z myślą o Naked Gopro + DJI FPV + DJI kontroler, TBS Tango2 musi jeszcze poczekać.

 

Miałem się nie rozpisywać i fakt faktem jeszcze bym mógł się czymś podzielić, ale kto Wam czas stracony zwróci... ?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za okazanie uwagi, regulamin oczywiście został przeczytany od deski do deski jeszcze przed przywitaniem - z szacunku do forumowej społeczności. Nie w smak mi go naruszać, lecz jest to zdjęcie mojej osoby, a nie fotka ściągnięta z głębin internetu (o tej hipotezie poniżej), a regulamin pod tym względem jest nie do końca precyzyjny (jeśli już decydujemy się egzekwować całkiem ważną część profilu użytkownika) 

 

Faktycznie jest bez modelu, ale nie rozumiem jednej kwestii - spotkałem się już na tym forum z naprawdę wieloma awatarami, jak na przykład:

- bez zdjęcia modelu w tle

- profilowe z samymi goglami(gdzie twarz była de facto przysłonięta),

- bądź takimi gdzie z różnych względów nie widać twarzy (mała sylwetka z niewyraźną twarzą).

 

Wychowanie mi mówi że nie pokazuje się palcem, ale takowe awatary mają z moim wiele wspólnego. Jeśli takie wybryki są wyłącznie niedopatrzeniem (szanuję pracę moderatorów i ogrom włożonej pracy - szczerze!) to natychmiast zrobię co trzeba aby dopasować zdjęcie do ścisłych wytycznych. 

 

Poproszę ten jeden raz okazać zrozumienie, wybaczyć konsternację i pokazać zbłąkanej owieczce ścieżkę żeby nie popełnić drugi raz błędu i oszczędzić Wam (moderatorom) cennego czasu. Forum ma za zadanie integrować bardzo ciekawą brać i miło byłoby być jej częścią.

* I również jak inni jestem zdania że dział powitań służy wyłącznie powitaniom. Z góry przepraszam za moje wywody, nie mam powodów by mieć złe intencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.