Skocz do zawartości

Zboczowe zawody F3F planowane na rok 2021


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mom nowe informacje nt zawodów. Chyba będą na hałdzie w laziskach bo wiater na razie sprzyja. Niedziela będzie pracowita :)
 

Sobota 08.05.2021

godzina 9:00-9:30 wydawanie numerów startowych. Miejsce spotkania zostanie ogłoszone i przesłane na adresy mailowe zarejestrowanych uczestników w dniu 07.05.2021 do godziny 19.00

9:30-10:00 Odprawa

11.00 dotarcie na zbocze i rozpoczęcie lotów konkursowych. 

Loty będą się odbywały do czasu kiedy warunki na to pozwolą, ale ostatnia runda rozpocznie się nie później niż o godzinie 16.30

Niedziela 09.05.2021

godzina 9:00 Odprawa. 9:30 rozpoczęcie lotów konkursowych.

Miejsce spotkania zostanie przekazane uczestnikom przed rozpoczęciem ostatniej kolejki w 
sobotę. 

godzina 9.30rozpoczęcie lotów konkursowych. Ostatnia kolejka rozpocznie się nie później niż o godzinie 16.00 

Wręczenie nagród i zakończenie zawodów 30 minut po zakończeniu lotów konkursowych. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...noo...wiatr nie zmienił siły, ale zmienił kierunek co może uniemożliwić rozegranie zawodów tam gdzie wstępnie planowano. Ale chęć latania w narodzie jest tak wielka, że zawody zostały przeniesione na Śląsk, ale dolny. Czyli na Rusko i okoliczne zbocza!  Bo lepiej latać dwa dni, niż może jeden dzień albo wcale. Wszyscy zarejestrowani zawodnicy, wyrazili zgodę na przeniesienie zawodów. Co jest fajne ....

 

Plan zawodów jest taki:

 

Sobota 08.05.2021

godzina 9:00-9:30 wydawanie numerów startowych. Miejsce spotkania zostanie ogłoszone i przesłane na adresy mailowe zarejestrowanych uczestników w dniu 07.05.2021 do godziny 19.00

9:30-10:00 Odprawa

10.30 dotarcie na zbocze i rozpoczęcie lotów konkursowych.

Loty będą się odbywały do czasu kiedy warunki na to pozwolą, ale ostatnia runda rozpocznie się nie później niż o godzinie 16.30

Niedziela 09.05.2021

godzina 8:30 Odprawa. 9.00 rozpoczęcie lotów konkursowych.

Miejsce spotkania zostanie przekazane uczestnikom przed rozpoczęciem ostatniej kolejki w
sobotę.

godzina 9.00 rozpoczęcie lotów konkursowych. Ostatnia kolejka rozpocznie się nie później niż o godzinie 15.00

Wręczenie nagród i zakończenie zawodów 30 minut po zakończeniu lotów konkursowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano  ...fajno  jest  tym  co  mieszkają  na  dolnym  śląsku.....a ja  zamówiłem  nocleg  w  Tychach  gdzie  miły  być  zawody    i  wpłaciłem  zaliczkę...i kto  mi  wróci  kase  ....?  A  siła  wiatru  na  2  giej miejscówce jest  sobota  2.5 m.s  a  w niedzielę  4.27 m/s ../   prognoza  w  czwartek /  ..w  porywach  jest  wiekszy  ale  mozemy  se  pomarzyc...i  nie wszyscy  jednogłosnie  wyrazili  cheć  przeniesienia  i  uczestnictwa  ....najlepiej  zawody  przenieść   z  Ruska  na  Jeziorsko....bo  bede  miał  blisko...dlatego   jadę  sobota-  jeziorsko      a  w niedzielę  poprosiłem  Marcina  o  zapisanie  na   ostatni   dzien  zawodów      Żółkiewka  ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, to była decyzja organizatorów. I tylko ich. Stwierdzili ze szanse na regulaminowe latanie na hałdzie są kilkuprocentowe. Dla mnie to tez problem bo miałem mamie pomóc. Teraz muszę jej powiedzieć ze nie przyjadę ? Zauważ ze organizatorzy tez musza się przemieścić. 
Z tego co wiem jeziorsko było brane pod uwagę, ale tam był by tylko jeden dzień latania. I rowniez wolałbym tam latać ;) ale dwa dni latania to sumarycznie lepszy wybór. Jutro ma być 4-5ms w niedziele 8-10ms

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak  Jureczku    wszystko  sie  zgadza  ,że  pogoda  robi  organizatorowi  zawsze  problem ...i  trudno  jest  wszystkim  dogodzic  ...ja  by  pojechac  byłem  grzeczny  ...i   prałem  stringi...obciąłem  paznokcie  ...i  byłem  u  fryzjera...cieszmy  sie tym  co  jest  ja  za  wszystkich  w  sobotę  zjem  mintusa...i  w  niedziele  dojade  ...do  zobaczenia..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.