Skocz do zawartości

Przeprosiny od Tomka dla Qpy i innych forumowiczów


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim to chciałbym przeprosić wszystkich a szczególnie QPE za to co napisałem.

Miałem podniesione ciśnienie i na dodatek jeszcze te sprawy forum , więc wypaliłem na poziomie 5 latka z piaskownicy. :oops:

Po pierwsze wyciąganie starych brudów na wierzch to cios poniżej pasa .

Po drugie z mojego opisu mogło wyniknąć że Kuba chce robić jakieś lewe interesy na forum co zupełnie mija się z faktami.

Zaś ilość czasu jaką poświęcił dla forum , jego zaistnienia i działalności nikt nie przeliczy na kasę , bo nawet po 5 zł za godzinę to by wyszła niezła bryka.

 

Więc, Kubo pragnę Cię przeprosić za to, że publicznie zrobiłem z Ciebie szubrawca i jest mi z tego powodu bardzo głupio.

 

Mam nadzieje, że mi wybaczysz tę nieszczęsną wypowiedz.

:oops: :oops: :oops:

 

W życiu mi jeszcze tak głupio nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to chciałbym przeprosić wszystkich a szczególnie QPE za to co napisałem.

Miałem podniesione ciśnienie i na dodatek jeszcze te sprawy forum , więc wypaliłem na poziomie 5 latka z piaskownicy. :oops:

Po pierwsze wyciąganie starych brudów na wierzch to cios poniżej pasa .

Po drugie z mojego opisu mogło wyniknąć że Kuba chce robić jakieś lewe interesy na forum co zupełnie mija się z faktami.

Zaś ilość czasu jaką poświęcił dla forum , jego zaistnienia i działalności nikt nie przeliczy na kasę , bo nawet po 5 zł za godzinę to by wyszła niezła bryka.

 

Więc, Kubo pragnę Cię przeprosić za to, że publicznie zrobiłem z Ciebie szubrawca i jest mi z tego powodu bardzo głupio.

 

Mam nadzieje, że mi wybaczysz tę nieszczęsną wypowiedz.

:oops: :oops: :oops:

 

W życiu mi jeszcze tak głupio nie było .

Palnąć gafę potrafi każdy, na przyznanie się do tego stać nielicznych.

 

Tomek- JESTEŚ WIELKI!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, Kubo pragnę Cię przeprosić za to, że publicznie zrobiłem z Ciebie szubrawca i jest mi z tego powodu bardzo głu

 

To zdanie jest wspaniałe, jednoczesne przeprosiny + jednoczesny przypomnienie ze nazwałeś mnie szubrawca a w głowie zostaje tylko ta druga cześć ...

 

Dobra zamykam bo będzie spam z Tomkiem już na pw sie dogadałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.