Skocz do zawartości

RC Interfejs USB- problem


KRUUP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem interfejs USB, http://www.allegro.pl/item529463966_promocja_interfejs_usb_od_modelloo_warto.html

i mam problem. Po podłączeniu pokazuje mi sie dymek "Jedno z urzadeń USB podłaczonych do tego komputera ma awarie ,ale system Windows nie moze go rozpoznać"

Interfejs po podłączeniu do portu USB komputera powinien być automatycznie wykryty i

zainstalowany w systemie. A u mnie tak sie nie dzieje. Ktoś wie dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś się skontaktować ze sprzedawcą? On chyba powinien najlepiej wiedzieć co jest ewentualną przyczyną. Być może dostałeś wadliwy egzemplarz, lub po prostu trzeba coś przestawić w ustawieniach komputera. Szukaj informatyka :)

 

Kierując się ceną również wczoraj zamówiłem ten interfejs, można wiedzieć z jakim nadajnikiem go używasz?

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komputer jest trochę starszy, to sprawdź jakia jest w nim płyta główna.

Problem z USB może występowac na niektórych starszych płytach z chipem "VIA" w szczególności VIA KT333.

Płyty te mają problem z rozpoznaniem urządzeń poprzez USB, rozwiązaniem jest albo aktualizacja BIOSA albo mogą poprawić sytuacje nowe sterowniki płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś się skontaktować ze sprzedawcą? On chyba powinien najlepiej wiedzieć co jest ewentualną przyczyną.

Oczywiście, ze sie kontaktowałem, powiedział, ze każda sztuke sprawdza przed wysłaniem, nie wie co to moze byc, proponował, zeby sprawdzic interfejs na innym kompie, jak bedzie coś nie tak, to kazał go odesłać i przysle inny lub zwroci mi kase. Nadajnik OPTIC6

 

proponuje go odinstalować i zainstalować ponownie
Interfejs po podłączeniu do portu USB komputera powinien być automatycznie wykryty i

zainstalowany w systemie

to właśnie jest w tej instrukcji

 

Jeżeli komputer jest trochę starszy, to sprawdź jakia jest w nim płyta główna.
komputer kupiłem pare miesiecy temu.

 

Ale mam dobrą wiadomość - własnie wrocił MOTYL ze swoich zagranicznych wojazy i w tym momencie ide do niego, bo stwierdził przez tel. ze wie co to. Tłumaczył mi, ale ja nie jestem az tak biegły w tym temacie, wiec ciezko mi nawet powtórzyć co to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pod aparature mx 12 interfejs na USB ale i na port szeregowy.W obu przypadkach wymagane jest dodatkowe oprpogramowanie tworzace w systemie wirtualny port szeregowy a oprócz tego musi byc zainstalowany sterownik pod kość układu scalonego w interfejsie.Moze u ciebie jest inaczej ale u mnie bez tego system widzi USB i nowe urzadzenie , ale nic nie działa.Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu tych dwóch programów widzi wszystko i symulator śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.