Skocz do zawartości

AI Drone Simu


wojtek-a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien francuski przyjaciel zmajstrowal nowy symulator dla droniarzy FPV. Mozna go kupic na Steam'ie za 25 euro (teraz promo -10%).

 

Ludzie bardzo chwala. Troche lepsza grafika niz Liftoff.  Rozlegle scenerie. Duze mozliwosci kreacji i  regulacji modeli itp. Mozliwosc odczytu i analizy black boxa. Jedynie nie ma trybu wspolnego latania i na razie tylko na Windowsa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ktos pewnie pomysli, ze zarywam noce przed symulatorami albo mam z reklamy kase..? Ani jedno ani drugie?. Po prostu ogladac kanal na jutubie, ktory sledze, natknalem sie na recenzje nowego wyrobu, tak sie sklada, ze tez francuskiego.

 

 Projekt jest rozwojowy. Ludzie zachwyceni, szczegolnie grafika (trzeba miec komputer za 12K? albo latac w gorszej kakosci obrazu).

Teraz super promo za niecale 10 euro.

Kupilem i zainstalowalem. Jeszcze nie zdazylem sie zachwycic ale jest OK. Ciekawa i intuicyjna konfiguracja drona na przyklad.

 

Link do filmu z prezentacji:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Taka ciekawostka i troche narodowy akcent?.

 

Latajac sobie na Unkraszcie w scenerii "Riviera Unit" natknalem sie na polskie slady. Ciekawe czy jakis nasz rodak maczajacy palce w projekcie cos przemycil czy autor symulatora po prostu skopiowal istniejacy stan? Ta sceneria jest chyba tak jak "Sanatorium" kopia istniejacego, opuszczonego obiektu..? Ciekawe. Musze zrobic zwiad w sieci...

 

1680692801_uncrashed2.thumb.jpg.05afd75af1a075648f6621370d8e8dbb.jpg

 

245035576_uncrashed1.thumb.jpg.9f1fe848d6e2482cc854be099df1cfa8.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeszcze jeden dronowy symulator na rynku. Zawiera kilka ficzerow i ciekawostek, ktorych do tej pory nie widziano. Wlasnie wyszla pierwsza rozruchowa wersja za smieszne 9.27 € na Steamie. Kupilem ale jeszcze nie sprawdzilem.

 Pod spodem link do dosc obszernej prezentacji, niestety dla wiekszosci z nas (was) po francusku...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie spedzic pierwsze pol godziny na tym symulatorze i musze powiedziec, ze nie zaluje tych 9.27 €.

 

Lata mi sie dobrze. Zaznaczam od razu, ze jestem niedzielnym pilotem a nie zadna  wyrocznia...To tylko moje pierwsze odczucia.

 

Fizyka drona moze nawet troche bardziej blizsza prawdy niz w Unkraszcie..? Fajny mini test/szkolka zaraz po odpaleniu dla poczatkujacych.

 

Na razie tylko trzy mapy ale za to bardzo rozlegle i jest mozliwosc wybrania miejsca lotu, zeby nie tracic godzin na przelotach... Mode "race" tez OK dla tych co juz troche lataja.

 

Fajna grafika, ale zeby latac w Ultra trzeba juz dysponowac przyzwoita maszyna, moze nie za przyslowiowe 12K ale jednak. Moj PC, nie z tych wypasionych ale tez nie z badziewiastych daje w najwyzszych ustawieniach rade, ale w niektorych momentach "spada" lekko ponizej 40 FPS.

 

Autor obiecuje, ze projekt bedzie w miare czasu rozwijany (nowe mapy, nowe funkcje, nowe drony itp.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.