Skocz do zawartości

ustawienia odbiornika S6R


Marek_Spy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja sobie zrobilem tak na probe tylko:

 

- zciagnalem ten plik (rozszerzenie Open TX Settings) od Jerzego na dysk, tam gdzie mam Open TX, moje radio itp. Zapisalem w dossier, tam gdzie kopie modeli, radia..

-utworzylem w Companion nowy profil z radiem X9E i kliknalem otworz

-znalazlem ten plik, otworzylem i dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Marek_Spy napisał:

Niestety otwieram folder rozpakowany i wewnątrz sa dwa foldery zawierające pliki .bin i jak to zaimportować ? niestety pomysł z nowym radiem nie działa nie chce czytać .bin

Skąd wziąłeś folder spakowany?

Plik otx otwierasz bezpośrednio w Companion, a nie jakimś tam programem do zipów, sripów itd.

Masz dwa pliki do wyboru: dla X9E i X9D. 

Jak wrzucę rzuty z ekranu, to chyba pod pluton egzekucyjny trafię...

1904809577_Beztytuu.thumb.png.0db013821577bc72f6ccadfbd2f8f296.png

S2 to potencjometr (dla X9D), Curve to krzywa definiowana na kanale 9 = czułość stabilizacji (krzywa daje od 0 do 100)

Na resztę reklamacji nie przyjmuje się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie przyczynę odkryłem w nocy a winowajcą jest Linuks i jego paker który rozpoznał plik .otx jako spakowany i pozwalał na rozpakowanie. A że ja zawsze jak gdzieś coś wysyłam to pakuje więc usiłowałem usiłowałem odczytać companion pliki rozpakowane. Teraz już wszystko działa i nawet jest jasne a nie ma ktoś plików dźwiękowych? Linuksowa orca kiepsko gada.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chciałem opisać moje uwagi do  odbiornika FrSky  S6R. Jestem nowy na tym portalu. Zacznę od początku.

W roku ubiegłym dokładnie w grudniu banggood sprzedawał aparatury TX16SE po bardzo atrakcyjnej cenie za 400zł miałem aparaturę dostarczoną w czasie pięciu dni. Byłem bardzo zadowolony. Dokupiłem następnie moduł 4in1 z aliexpresu z rolką metalową na początku tego roku była cena  niższa niż obecnie (zapłaciłem125, 65 zł). Chciałem dokupić odbiornik wyżej wymieniony. Banggood jak i aliexpres  mają obecnie ceny  bardzo wysokie wiec zdecydowałem się na zakup z naszego  podwórka z firmy 77hobby. Cena jest o wiele niższa niżu u chińczyków.

Oczywiście musiałem pobrać nowe frimware  odbiornika gdyż nie chciał się z blindować z TX16S. Bez problemów się po aktualizacji połączył z nadajnikiem. Po podpięciu serwa, serwo  działało tylko na kanale trzecim  gaz.  Pierwszy kanał, drugi i czwarty nie działał.

Po jakimś czasie podłączyłem dwa serwa pod kanał pierwszy i drugi. Odbiornik zaczął prawidłowo reagować  wszystko wróciło do normy.

Nawet mogłem w nim ustawiać  żyroskop. Po raz pierwszy się spotkałem z takim zdarzeniem a posiadam odbiorniki radiomastera 168 i FlySky .

Tutaj chcę wszystkich powiadomić, że kupując od firmy 77hobby cena jest bardzo atrakcyjna do cen tych odbiorników u chińczyków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Józef 21 napisał:

Po podpięciu serwa, serwo  działało tylko na kanale trzecim  gaz.  Pierwszy kanał, drugi i czwarty nie działał.

Po jakimś czasie podłączyłem dwa serwa pod kanał pierwszy i drugi. Odbiornik zaczął prawidłowo reagować  wszystko wróciło do normy.

Już Ci napisano: odbiornik nie wykrywa ilości serw.

 

Godzinę temu, Józef 21 napisał:

Po raz pierwszy się spotkałem z takim zdarzeniem a posiadam odbiorniki radiomastera 168 i FlySky

A od kiedy Radiomaster 168 ma wbudowaną stabilizację?

 

Chyba jednak nie tędy droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.