Skocz do zawartości

konfigurowanie lamy


makaroni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako, ze udalo mi sie wreszcie zlozyc lame v3 po ostatnim zderzeniu jednoczesnie wymieniajac pare elementow na aluminowe (glowice) mam pare pytan bo model niestety nie lata prawidlowo:

 

1. Model kreci sie w prawo nawet po maksymalnym trymowaniu. Aby utrzymac jego kierunek w powietrzu musze ciagle trzymac lewy drazek. Jak to poprawic :?:

 

2. To samo tyczy sie prawego drazka. Model lata prawidlowo tylko przy skrajnie pozycjonowanych trymerach.

 

Bardzo prosze o jakies rady jak sobie z tym poradzic :idea:

 

Dzieki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam masz na snapach regulacje. a to ze sie obraca to zrob tak daj trym na maxa i wlacz lame, potem ja wylacz, w aparaurze ustaw trym na 0, i potem trymuj dalej tak aż do skutku

I co to da? Poza straconym czasem.Nie bardzo rozumiem.Bzdury opowiadasz.

W module 4 in1 masz potencjometry ,jeden z nich odpowiada za prędkości obrotowe silników.Jeżeli model jest po dzwonie to prawdopodobnie silnik jest uszkodzony,może szczotki.Trudno ocenić nie mając modelu w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.