Skocz do zawartości

4ch apache ah64


Mich4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Od paru dni jestem właścicielem "apacza".

Jest przeznaczony głównie do lotów w domq no i oczywiście jest już po paru kraksach, w których lekko rozwaliłem łopaty i w ogóle.

A dzisiaj nieopatrznie na małej wysokości walnąłem w sofę próbując zawisnąć w powietrzu :P

no i stało się ;/ na osi zewnętrznej pękł taki mały plastikowy pierścień znajdujący się przy dolnym wirniku.

Od tej chwili helik zamiast startować, zaczął wpadać w takie rotacje, że głowa boli (zanim mnie ochrzanicie, że zacząłem nim latać po tej kraksie: zauważyłem tę szkodę dopiero po próbie lotu) i teraz mam parę pytań:

- Czy to poważne?

- Gdzie mogę kupić części zamienne (mieszkam w Krakowie) ?

-Zna ktoś jakąś stronkę gdzie znajdę więcej info o tym modelu ?

I wreszcie:

-Czy każdy żółtodziób ma takie początki ? Chodzi mi jeszcze o to, że jak nim próbowałem przed tą kraksą zawisnąć w powietrzu to "wariował" mi po całym salonie, albo kręcił się dookoła własnej osi (z tym akurat po wytrymowaniu sobie w miarę poradziłem)

Aha I przypomniało mi się jeszcze: mój helik ma elektronikę "Lama IV" tak przynajmniej pisze. http://www.modelzone.co.uk/rc_apache_ah64_longbow_green-details.htm

tu jest link do niego jakby ktoś miał jakieś wątpliwości.

Czekam na odpowiedz i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię martwić ale do tego sprzętu nie ma części.To jest zabawka gdzie sterowanie tarczą odbywa się za pomocą silniczka z przekładnią,nie ma to nic wspólnego z lamą.Czasami w zależności od producenta tego wynalazku flybar,łopaty i mocowanie łopat pasują od lamy lub Blade cx2 eflite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie esky,cena ok.......100 funtów.Był u mnie dziś rodzic tego kolegi,o tą część , z opisu wynika że to mocowanie dolnego wirnika.Niestety nie miał modelu ze sobą ,bo można by coś pokombinować.Leżą u mnie już dwa z tej serii dwu i cztero kanałowy ale z nimi już się nie da nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.